کوالکام به صورت نامحسوس حضور اسنپدراگون 820 در پرچمدار بعدی ال جی را تائید کرد

کوالکام به صورت نامحسوس حضور اسنپدراگون 820 در پرچمدار بعدی ال جی را تائید کرد

در حالی که موتور آژانس های تبلیغاتی روشن شده و مرتبا شاهد نمایش های متعدد از سوی کمپانی های بزرگ هستیم. سامسونگ پشت سر هم ویدیوهایی برای مراسم یکشنبه اش منتشر می سازد و حالا اکانت توییتر کوالکام در توییتی جالب، حضور اسنپدراگون ۸۲۰ را در G5 تایید می کند.

براساس شایعات پیشین، کاملا انتظار می رفت که چنین خبری بالاخره تایید شود و حالا پیش از شروع مراسم، کوالکام تلویحا به آن اشاره می کند. تصویر توییت را در زیر مشاهده می کنید:

LG-G5-Snapdragon-820

۲۱ فوریه که در تصویر مشاهده می کنید، به تاریخ برگزاری کنفرانس ال جی در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۶، واقع در بارسلون اشاره دارد. با توجه به این پیغام، صراحتا می توان نتیجه گرفت که G5 به اسنپدراگون ۸۲۰ مجهز شده است، چرا که ربات داخل تصویر، پیش از این در تصاویر تبلیغاتی ال جی برای G5 هم دیده شده بود.

هر ساله، ال جی از بهترین چیپ موجود در بازار برای تلفن همراه خود بهره می برد اما سال گذشته، LG G4 به دلیل اجتناب از مشکل تولید گرمای بیش از حد، به جای اسنپدراگون ۸۱۰، از اسنپدراگون ۸۰۸ برای G4 بهره برد. اما در حال حاضر مدل ۸۲۰ جدیدترین و بهترین چیپ تولید شده توسط کوالکام است که مشکلات مدل قبلی را هم ندارد.

در کنار LG، گفته شده که ورژن آمریکای شمالی تلفن های سامسونگ گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج هم از چیپ مشابهی بهره می برند. بنابراین باید دید که کدام یک از پرچمداران اندرویدی قدرت بیشتری از خود نشان می دهند.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato