سری بازی اساسینز کرید دیگر به صورت سالانه عرضه نمی شود

سری بازی اساسینز کرید دیگر به صورت سالانه عرضه نمی شود

وقتی یوبیسافت اعلام کرد که امسال دیگر خبری از نسخه جدید اساسینز کرید نخواهد بود، جای تعجب زیادی نداشت. سری بازی اساسینز کرید بعد از نسخه دوم آن، به صورت سالانه عرضه می شود و همین موضوع سبب شده تا این فرنچایز دچار افت کیفیتی بسیار محسوس گشته و به تبع آن، فروش دلخواه ناشر فرانسوی کسب نشود.

اما به نظر می رسد که استراتژی یوبیسافت به طور کامل در قبال اساسینز کرید عوض شده و دیگر به صورت سالانه شاهد عرضه نسخه ای جدید از آن نخواهیم بود. ایو گیلمو، مدیر اجرایی کمپانی مورد بحث، اخیرا این خبر را در جلسه سرمایه گذاران اعلام کرده و گفته که تمام فرنچایزهای یوبیسافت همچنان در آینده عرضه خواهند شد، اما زبان بندی عرضه آن ها مثل سابق سفت و سخت نیست و فاصله بیشتری میان شان قرار داده شده.

گیلمو در طی این جلسه اذعان نمود: «هدف نهایی ما این نیست که یکبار دیگر به چرخه عرضه سالانه بازی بازگردیم.» در واقع این استراتژی به سازندگان بازی اجازه خواهد داد تا «وقت بیشتری صرف مکانیک های بازی کرده و آن ها را چند درجه ارتقا دهند.»

وی هم چنین افزود که استراتژی جدید، به یوبیسافت اجازه می دهد که با فاصله ای مشخص، عناوین جدید سری اساسینز کرید را عرضه کند و وقت کافی روی توسعه تمام آن ها سپری شود. در هر صورت، این خبری بسیار خوب برای طرفداران اساسینز کرید به شمار می رود و انتظار می رود که نسخه جدید این سری بازی، عملکردی بسیار بهتر نسبت به نسخه های Unity و Syndicate از خود به جای بگذارد.

اما علاوه بر اساسینز کرید، یوبیسافت درباره بازی کلان بودجه (AAA) جدیدی صحبت کرده است که قرار است خط مشی عناوینی چون For Honor ،Rainbow Six و Ghost Recon را دنبال کند. به گفته گیلمو، این عنوان جدید تمرکزی مضاعف روی بخش چند نفره خواهد داشت و البته از بخش تک نفره نیز بهره مند است.

این موضوع زمانی مطرح شد که سرمایه گذاران از گیلمو پرسید یوبیسافت در حال حاضر، چه برنامه هایی را دنبال می کند. بنابراین، اطلاعات چندانی درباره بازی جدید یوبیسافت در دست نیست و احتمالا باید تا همایش E3 2016 برای رونمایی از آن منتظر ماند.

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato