انتشار تصاویر جدید از پرچمداران آتی سامسونگ که آنها را از تمام زوایا نشان می دهند

انتشار تصاویر جدید از پرچمداران آتی سامسونگ که آنها را از تمام زوایا نشان می دهند

سامسونگ در نظر دارد در روز یکشنبه مصادف با دوم اسفندماه کنفرانس خبری ویژه ای را برای رونمایی از گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج برگزار نماید. اما این اتفاق به هیچ وجه مانع از انتشار زودتر از موعد عکس و اطلاعات جدید در باره محصولات یاد شده نمی گردد و در ادامه قصد داریم چند تصویر اختصاصی از این پرچمداران را در اختیارتان قرار دهیم.

این عکس ها از طریق منبعی منتشر شده اند که ادعا کرده از فروشندگان است و آنها را خریداری کرده و مشخص نیست که در کدام منطقه یا کشور قرار دارد.

همانطور که احتمالا در جریان هستید مدتهاست که گفته می شود گلکسی اس ۷ اج مجهز به یک نمایشگر ۵.۵ اینچی است و مدل استاندارد آن نیز از یک نمایشگر ۵.۲ اینچی بهره خواهد برد.

عکسی که در بالا می بینید هم این مساله را تا حدود زیادی تایید می کند و اگر نگاهی به تصویر زیر بیاندازید در خواهید یافت که مدل اج زیاد هم از نسخه استاندارد بلندتر نیست و این خبر خوبی برای آن دسته از کاربران است که به دنبال موبایل های دارای نمایشگر بزرگ ترند و در عین حال نمی خواهند دستگاه شان خاصیت پرتابل بودن خود را هم از دست بدهد.

Samsung-Galaxy-S7-Edge-LEAK-AH-16-710x367

عکس ها حکایت از آن دارند که طراحی و ظاهر این دو پرجمدار تفاوت چندانی با نسخه های سال قبل شان ندارد اما حالا برخی مشخصه های این دستگاه ها روشن تر و واضح تر از قبل شده.

اوایل همین هفته، تصویری از تم کهکشانی های امسال منتشر شد که نشان میداد احتمالا هر دوی آنها قابلیتی به نام نمایشگر «همیشه روشن» خواهند داشت و حالا به لطف تصاویر جدید می توانیم مطمئن باشیم که این امر حتمی است و عکس زیر می تواند شاهد خوبی بر این مدعی باشد و همچنین این نکته را نشان می دهد که گلکسی اس ۷ به خاطر ابعاد کوچک ترش کاملا قابل کنترل است.

Samsung-Galaxy-S7-Edge-LEAK-AH-09-710x473

علاوه بر اینها عکس هایی از صفحه هوم این دو موبایل منتشر شده که سامسونگ پی را در میان اپلیکیشن های نصب شده نمایش می دهد.

همانطور که انتظار می رود نمایشگر شارپ و کاملا شفاف است و روشن است که یک پنل Quad HD برای آن در نظر گرفته شده. در مورد نرم افزار هم باید بگوییم که تفاوت داشتن یا نداشتن آن با سال قبل مساله ایست که هنوز مشخص نشده.

در تصویر زیر کلوز آپ زیبایی از اپلیکیشن های نصب شده روی دستگاه را مشاهده می کنید و علاوه بر این، آنطور که مشخص است این دستگاه ها حسگرهای بیشتری را در خود جای داده اند که احتمالا قرار است از آنها برای کنترل وضعیت همیشه روشن استفاده گردد.

Samsung-Galaxy-S7-Edge-LEAK-AH-14-710x473

نمایی هم از صفحه About دستگاه منتشر شده که از روی آن می توان مشخص نمود دستگاه از نسخه ۶.۰.۱ مارشملوی اندروید بهره می برد و علاوه بر این آپدیت امنیتی ارائه شده در یکم ماه ژانویه و همچنین نسخه KNOX (ظاهرا ۲.۶) هم مشخص است.

اگر خاطرتان باشد نسخه KNOX گلکسی اس ۶ در سال قبل ۲.۴ بود. در هر حال، این احتمال هم وجود دارد که سامسونگ برخی قابلیت های جدید را هم به واحد امنیتی موبایل های خود اضافه کرده باشد که برای روشن شدن این مساله باید همچنان منتظر ماند.

Samsung-Galaxy-S7-Edge-LEAK-AH-08-710x473

یکی از مسائل نامشخص در مورد کهکشانی های امسال سامسونگ انتخاب آن از میان پورت های میکرویو اس بی و یو اس بی تایپ سی بوده است که با توجه به عکس های جدید منتشر شده از این دو دستگاه به نظر می آید انتخاب چشم بادامی های کره ای همان پورت میکرو یو اس بی بوده است.

Samsung-Galaxy-S7-Edge-LEAK-AH-05-710x473

مشخص نیست سری جدید گلکسی اس از دوربین اصلی ۱۲.۱ مگاپیکسلی بهره می برند یا خیر، با این همه به نظر می آید که برآمدگی دوربین پشت دستگاه اندکی کمتر از سال قبل شده و ظاهرا شایعات منتشر شده در این باره درست بوده اند.

Samsung-Galaxy-S7-Edge-LEAK-AH-06-710x473

امکان مشاهده دستگاهی که هنوز رسما معرفی نشده قطعا تجربه ای هیجان انگیز است اما شاید بهتر باشد هنوز تا فردا منتظر بمانیم تا همه این تغییرات را از زبان خود سامسونگ بشنویم.

ویجیاتو

نظرات ۲۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato