نسخه کوچک شده از ماشین های الکتریکی تسلا Model S برای کودکان در راه است

نسخه کوچک شده از ماشین های الکتریکی تسلا Model S برای کودکان در راه است

به ادعای شرکت آمریکایی اسباب بازی سازی Radio Flyer از بهار امسال کودکان نیز می توانند ماشین های تسلا مدل اس خود را سوار شده و با آن در سطح شهر گشت بزنند.

این کمپانی در همکاری با شرکت ایلان ماسک در نظر دارند سدان های تمام برقی برای کودکان تولید نمایند. احتمالا این خودروها با نام Model S for Kids عرضه خواهند گشت و به فناوری باتری لیتیوم یونی Flight Speed نیز مجهز خواهند بود. این قابلیت نه تنها در مصرف باتری صرفه جویی می نماید، بلکه زمان شارژ شدن دستگاه را نیز تا حد زیادی کاهش می دهد.

باتری این ماشین های کوچک، قابل جابه جایی هستند و می توانید برای اطمینان یک نسخه یدکی همراه خود داشته باشید تا در مواقع عدم دسترسی به شارژر از آن استفاده نمائید.

جالب است بدانید در نسخه های کودکانه تسلا مدل اس برخی از ریزه کاری های ماشین اصلی همچنان رعایت شده و از جمله می توان به چراغ جلو، سیستم صوتی و رنگ های مشابه نمونه های اصلی اشاره نمود که کمک می کنند کودکان بتوانند با ماشین های برقی خود یک سفر کوتاه و واقعی را در سطح شهر تجربه نمایند.

ماشین الکتریکی Model S for Kids با قیمت ۵۰۰ دلار و در بهار سال آینده روانه بازار خواهد شد. برای تماشای عملکرد این خودرو توصیه می نمائیم ویدئوی زیر را مشاهده کنید.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato