اولین تصاویر و اطلاعاتی فنی از مدل تولیدی پژو 2008 در ایران

اولین تصاویر و اطلاعاتی فنی از مدل تولیدی پژو 2008 در ایران

اولین تصاویر و اطلاعاتی فنی از مدل تولیدی پژو 2008 در ایران

همانطور که می دانید پژو ۲۰۰۸ یکی از محصولات جدیدی است که توسط شرکت پژو برای بازار ایران در نظر گرفته شده است. حال شرکت پژو برای نمایشگاه ژنو که در اسفند ماه برگزار می شود. نسل آخر پژو ۲۰۰۸ را با یک فیس لیفت به عنوان مدل ۲۰۱۷ روانه این نمایشگاه خواهد کرد.

مدلی که قاعدتا باید در اواخر سال ۹۵ یا اوایل سال ۹۶ به عنوان محصول جدید ایران خودرو در بازار کشورمان نیز عرضه شود.

پژو ۲۰۰۸ یک کراس اوور کوچک با طراحی نسبتا اسپرت است و در مدل فیس لیفت شده پنجره مشبک جلو به همراه کاپوت جدید از تغییراتی است که پژو در این خودرو منظور کرده است.

زه های تمام پلاستیکی دور چرخ ها به صورت یک تکه در کنار خودرو امتداد پیدا کرده اند و در عقب خودرو چراغ خطر با طراحی اسپرت و گرافیکی به همراه LED های جدید جلوه نسبتا خوبی به بخش عقبی داده است.

PEGO-3

شرکت پژو برای این خودرو سری GT را هم مد نظر قرار داده است. این سری با ظاهری اسپرت تر به بازار عرضه می شوند. رنگ قرمز به همراه تم داخلی تمام مشکی از جزییات سری GT است.

در زیر کاپوت خودرو هم تغییراتی صورت گرفته است. موتور ۳ سیلندر با حجم ۱.۲ لیتر با نام Pure Tech 81 اسب بخار قدرت تولید می کند و به عنوان نمونه پایه برای این خودرو در نظر گرفته شده است.

با این حال برای نسخه مونتاژی در داخل کشور استفاده از یک موتور ۱.۶ لیتری و ۱۲۰ اسب بخاری مشترک با مدل های ۲۰۸ و ۳۰۱ محتمل تر به نظر می رسد.

PEGO-4

جعبه دنده این مدل هم می تواند نسخه ۵ دنده دستی یا ۵ دنده اتومات باشد. موتور توربوشارژ شده با قدرتهای ۱۰۸ یا ۱۳۰ اسب بخاری هم عرضه می شوند و به صورت استاندارد از سامانه Start/Stop بهره می برند.

موتور توربو کم قدرت تر می تواند از دو جعبه دنده ۵ سرعته دستی یا ۶ سرعته اتومات بهره ببرد. اما نسخه توربو قوی تر به صورت اختصاصی از یک جعبه دنده ۶ سرعته دستی استفاده خواهد کرد.

PEGO-2

از آپشن های دیگر این خودرو می توان به  پشتیبانی از گوشی های هوشمند مجهز به نرم افزار های Carplay یا دستگاه های آندرویدی اشاره کرد.

PEGO-5

دوربین دید عقب، و سیستم کمکی پارک هم در دسترس خریداران خواهد بود. گرچه انتظار حضور مدل فیس لیفت شده در ایران با کمی مثبت اندیشی همراه است و اگر قرار بر تکرار رویه های قبلی باشد، احتمال دارد که نسخه های انتخابی مونتاژ شده توسط شرکت ایران خودرو دچار ارزان سازی های خاص یا تولید در نمونه قبل از فیس لیفت شود.

قیمت جهانی پژو ۲۰۰۸ جدید هنوز توسط پژو اعلام نشده است.

PEGO-6

نظرات ۱۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل