ویدیوی رسمی LG برای معرفی امکانات و لوازم جانبی پرچمدار تازه [تماشا کنید]

ال جی لحظاتی پیش و با رونمایی از پرچمدار جدید خود به نام G5، هیاهوی زیادی ایجاد کرد، محصولی ابتکاری و نیمه ماژولار که امکان جدا کردن بخش پایین آن وجود دارد و در نتیجه کاربر می تواند به سادگی قطعات مورد نیاز خود را به این تلفن هوشمند اضافه نماید.

سازنده در همین ابتدا ماژول های مختلفی را در حوزه مالتی مدیا برای این تلفن هوشمند رونمایی کرده و علاوه بر این، لوازم جانبی متنوعی نیز ارائه شده اند که هرچند با بی سلیقگی «دوستان» پرچمدار تازه نامیده شده اند، اما به همان اندازه طراحی G5، مبتکرانه و قابل توجه هستند.

البته طراحی ماژولار و مبتکرانه تنها ویژگی محصول تازه به شمار نمی رود و این تلفن هوشمند، به برخی امکانات پیشرفته و در سطح یک پرچمدار واقعی نیز برخوردار است که از جمله آنها می توان به نمایشگر ۵.۳ اینچی با قابلیت روشن ماندن همیشگی، چیپست اسنپدراگون ۸۲۰ و دوربین اصلی مجهز به لنزهای دوگانه اشاره کرد.

برای آشنایی با همه این ویژگی ها و امکانات تازه، می توانید دو ویدیوی رسمی منتشر شده توسط ال جی را مشاهده نمایید. ویدیوی اول به معرفی کوتاه پرچمدار تازه در ‍۱ دقیقه اختصاص دارد و در ویدیوی دوم نیز، قابلیت های لوازم جانبی در نظر گرفته شده برای این محصول معرفی خواهند شد.

آگهی استخدام

ویجیاتو

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟