نگاه نزدیک دیجیاتو به تبلت گلکسی ویو از سامسونگ [تماشا کنید]

نگاه نزدیک دیجیاتو به تبلت گلکسی ویو از سامسونگ [تماشا کنید]

در آبان ماه بود که سامسونگ به شکل رسمی از تبلت ۱۸.۴ اینچی اش موسوم به «گلکسی ویو» پرده برداشت و البته بیراه هم نیست اگر بگوییم که با این کار خود، بسیاری از علاقمندان به دنیای تکنولوژی را متعجب کرد.

Galaxy View محصول بحث برانگیزی است که تماشا کردن محتوای رسانه ای با آن تنها کار منطقی و ممکن به نظر می رسد. سامسونگ با تولید این محصول، یک «تلویزیون همراه» توسعه داده و آن را در اختیار علاقمندان به پرده نقره ای و شبکه های به اشتراک گذاری یا استریم ویدیو قرار داده است.

این تبلت قرار نیست از سوی کاربران حرفه ای و جهت فعالیت های سنگین مورد استفاده قرار گیرد و به همین دلیل، سخت افزار آن نیز در حد معمول انتخاب گشته. نمایشگر ۱۸.۴ اینچی گلکسی ویو به رزولوشن Full HD مجهز شده در حالی که چیپست خانگی «اگزینوس ۷۵۸۰» نقش قلب تپنده اش را بازی می کند.

این اعتدال در انتخاب سخت افزار، حافظه های دستگاه نیز منتقل شده و می توان در بزرگ ترین تبلت قابل حمل جهان، صرفا ۲ گیگابایت رم را مشاهده کرد. این در حالیست که حافظه داخلی نیز بین ۱۶ الی ۳۲ گیگابایت متغیر است. باتری ۵۷۰۰ میلی آمپری Galaxy View نیز قادر به پخش ویدیو به مدت ۸ ساعت بوده که با توجه به اندازه و رزولوشن نمایشگر، قابل قبول به نظر می رسد.

در Samsung Forum 2016، در لیسبون از کشور پرتغال، فرصت کار کردن با این محصول نیز دست داد تا نگاه نزدیکی از جنس دیجیاتو برای تان رقم بزنیم. از شما دعوت می کنیم نگاه نزدیک دیجیاتو به تبلت گلکسی ویو از سامسونگ را تماشا کنید.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato