وبلاگ نویسی زنده دیجیاتو: کنفرانس خبری سونی در MWC 2016 [پایان یافت]

وبلاگ نویسی زنده دیجیاتو: کنفرانس خبری سونی در MWC 2016 [پایان یافت]

سونی را می توان یکی از پیشروان دنیای تکنولوژی دانست که حتی قبل از نام های بزرگی همچون سامسونگ و اپل مشغول ابداع و نوآوری در این عرصه بوده است.

کمپانی ژاپنی اگرچه در طی سال های اخیر و خصوصاً در برخی از واحد های خود همچون موبایل با چالش های متعددی رو به رو بوده ولی هنوز هم امیدوارانه به آینده می نگرد و بر این باور است که می تواند یکبار دیگر روزهای خوش گذشته را تجربه نماید.

شرکت یاد شده امسال نیز در کنگره جهانی موبایل در شهر بارسلون حضور دارد و برای امروز سه شنبه راس ساعت ۱۱ صبح کنفرانس خبری را ترتیب داده است. هنوز مشخص نیست که ژاپنی ها در این رویداد می خواهند از چه چیزی پرده بردارند ولی بعید به نظر می رسد که پرچمداران تازه ای در راه باشند.

برخی منابع گمانه زنی کرده اند که سونی یک ایرباد وایرلس را آماده سازی نموده و با خود به اسپانیا آورده و البته دیروز نیز شاهد لو رفتن تصویری از یک موبایل تازه ی این شرکت بودیم که حدس زده می شد پتانسیل معرفی در MWC 2016 را داشته باشد.

دیجیاتو در همین پست و از ساعت ۱۱:۰۰ صبح دوشنبه سوم اسفند ماه، از طریق وبلاگ نویسی زنده به پوشش کنفرانس خبری سونی در MWC 2016 خواهد پرداخت و از شما نیز دعوت به عمل می آوریم تا در طی این رویداد با ما همراه باشید.

این صفحه به صورت خودکار بروزرسانی (Refresh) می شود

نظرات ۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato