بروزرسانی جدید گوگل پلاس بسیاری از باگ های آن را رفع کرده است

بروزرسانی جدید گوگل پلاس بسیاری از باگ های آن را رفع کرده است

گوگل با بروزرسانی اپلیکیشن گوگل پلاس به نسخه ۷.۳، نه تنها بسیاری از باگ ها و مشکلات نسخه های پیشین را رفع کرده بلکه قابلیت های جدیدی هم به آن اضافه نموده است.

در آپدیت جدید نه یک باگ، بلکه ۱۰ باگ مشکل ساز نسخه های پیشین به طور کامل از بین رفته اند تا ثبات بیشتری را در اپلیکیشن موبایل گوگل پلاس شاهد باشید. از جمله مهم ترین باگ های رفع شده، موردی بود که جستجوی خودکار گوگل پلاس را از کار می انداخت. این مشکل وقتی ظاهر می شد که کاربران نسخه اندروید اپلیکیشن، گجت خود را وارد حالت هواپیما می کردند.

اما مضاف بر رفع باگ ها و مشکلات، گوگل پلاس به قابلیت های جدیدی هم مجهز شده. حالا در اپلیکیشن می توانید اعلان ها را در دسته های همه اعلان ها، خوانده نشده ها و اعلان های متفرقه مشاهده کنید. ضمنا در قسمت گزارش فعالیت ها، می توانید چندین آیتم را به طور همزمان حذف نمایید.

سرعت مرور وب در گوگل پلاس به طرز محسوسی افزایش یافته و حالا می توان با ابزار مدیریتی جدید، گروه های Community را آسان تر از همیشه نظم و ترتیب بخشید. مدیران این صفحات از این پس قادرند دسترسی کاربران متخلف را به گروه ها مسدود کرده یا پست های توهین آمیز را حذف کنند.

برای چک کردن این که آیا آپدیت جدید برایتان منتشر شده یا خیر، کافیست در اپلیکیشن پلی استور به قسمت My apps & games مراجعه کنید.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato