آیا بتلفیلد 5 در دوران جنگ جهانی اول جریان دارد؟

آیا بتلفیلد 5 در دوران جنگ جهانی اول جریان دارد؟

همه ما می دانیم که پس از اتمام ساخت Battlefield 4 و Star Wars: Battlefront، بخشی از تیم استودیوی DICE مشغول توسعه عنوان شماره دار بعدی از سری بتلفیلد شده اند. اما الکترونیک آرتز و استودیوی سوئدی نام برده، هیچگاه علاقه ای به صحبت در رابطه با این عنوان نداشته اند.

اخیرا یک فروشگاه آنلاین سوییسی، بتلفیلد ۵ را به لیست فروش خود اضافه کرده است. در صفحه ی بتلفیلد ۵، دو مورد جالب به چشم می خورد. اولی عبارت «جنگ جهانی اول» و دومی «شوتر تاکتیکی چندنفره» است. این فروشگاه ادعا می کند که بازی در تاریخ ۲۶ اکتبر ۲۰۱۶ برابر با ۵ آبان ۱۳۹۵ برای پلی استیشن ۴، پی سی و اکس باکس وان عرضه می شود.

battlefield_5_listing-1152x739

الکترونیک آرتز در جریان جلسه مالی اخیر خود که ماه گذشته میلادی برگزار شد، تاریخ انتشار بتلفیلد ۵ را تعطیلات سال ۲۰۱۶ اعلام نمود که با تاریخ اعلام شده از سوی سایت نام برده هماهنگی دارد.

پس از ساخته شدن Call of Duty: Modern Warfare 2 و Battlefield: Bad Company، توسعه دهندگان بازی فاصله عجیبی با ماجراهای جنگ جهانی گرفتند و شاید Call of Duty: World at War قابل توجه ترین بازی ساخته شده مربوط به آن دوران بود. پرداخت های سینمایی فوق العاده طی سال های اخیر، احتمالا داستان های بدیعی را به ذهن سازندگان سری بتلفیلد آورده است.

ویجیاتو

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato