پیشرفته ترین خودروساز انگلیس مدل جدید 570 GT را معرفی کرد

پیشرفته ترین خودروساز انگلیس مدل جدید 570 GT را معرفی کرد

پیشرفته ترین خودروساز انگلیس مدل جدید 570 GT را معرفی کرد

سومین محصول از سری اسپرت شرکت مک لارن پیش از نمایشگاه ژنو رونمایی شد. این خودرو پس از دو محصول ۵۷۰S و ۵۴۰C سومین عضو این خانواده از محصولات مک لارن به شمار می رود.

MC-3

در واقع مک لارن با معرفی این سری سعی در ارائه قدرت و عملکرد یک سوپراسپرت در بازه قیمتی پایین تر به همراه توانایی خودرو برای سفرهای راحت برون و درون شهری را داشته است. این مدل به صورت پایه ای اشتراکات بسیاری با مدل سال قبل یعنی ۵۷۰S دارد.

MC-4

سیستم تعلیق تطبیقی به همراه حالت های ساده، ورزشی و مخصوص پیست عرضه می شود اما با این تفاوت که کل سیستم با هدف راحتی هرچه بیشتر در سفرهای طولانی کالیبره شده است.

MC-5

آنتی رول بار های جلو و عقب برای راحتی هرچه بیشتر در جاده های پر دست انداز، باز طراحی شده اند و از ضریب سختی فنر در جلو و عقب به ترتیب ۱۵ و ۱۰ درصد کاسته شده است.

MC-7

سیستم فرمان هم به اندازه ۲ درصد از ضریب سختی کمتری بهره می برد و مک لارن ادعا می کند که همین ۲ درصد می تواند رانندگی با این خودرو را ساده تر از گذشته کند.

این مدل صدای کمتری هم تولید می کند و در داخل خودرو به دلیل استفاده از چرم بیشتر با فضای راحت تری رو به رو هستیم.

MCLAREN-1

صندلی های تمام برقی، فضای بار ۳۵۰ لیتری و سقف تمام شیشه ای همانند مدل P1 از دیگر تغییرات قابل توجه به شمار می روند. در واقع فضای در نظر گرفته شده برای بار در عقب خودرو به صورت جالبی طراحی شده است و درب شیشه ای آن کار با آن را راحت کرده است.

MC-8

درب صندوق قرار گرفته در عقب به صورت یک طرفه باز بسته می شود. این خودرو همانند تمامی مک لارن ها از موتور ۳.۸ لیتری V8 تویین توربو استفاده می کند و قدرتی معادل ۵۶۲ اسب بخار و گشتاوری برابر ۴۴۳ lb-ft را تولید می کند.

این خودرو در عرض ۳.۴ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می رسد و حداکثر سرعت آن ۲۰۴ مایل بر ساعت است. وزن این خودرو ۱۳۵۰ کیلوگرم اعلام شده است.

MC-9

ترمزهای این خودرو هم از نوع ساده و سبک وزن آهنی است که به همراه توپی آلومینیومی عرضه شده است. ۵۷۰GT لوکس ترین محصولی است که توسط شرکت مک لارن ساخته شده است. چرخ های جلو سایز ۱۹ اینچی دارند و چرخ های عقبی هم سایز ۲۰ اینچی.

MC-6

رینگ های جدید ۱۵ پره مک لارن با رنگ مات هم از دیگر مشخصات این رینگ ها است.

لاستیک های استفاده شده در این خودرو از شرکت پیرلی است که با نام P zero TM خوانده می شود. قیمت در نظر گرفته شده برای این خودرو معادل ۱۵۴ هزار پوند است که در حدود ۱۰ هزار پوند از مدل ۵۷۰S گران تر است.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل