فیسبوک اجازه لایک کردن و به اشتراک گذاشتن را در Gear VR به زودی اضافه می کند

فیسبوک اجازه لایک کردن و به اشتراک گذاشتن را در Gear VR به زودی اضافه می کند

اگر Samsung Gear VR دارید، به زودی می توانید فیسبوک را از طریق آن اجرا کرده و از طریق آن ویدیوهای ۳۶۰ درجه ای که دیده اید را لایک یا شیر کنید. در اپلیکیشن ویدیو Gear VR همین حالا هم کلیپ های کوتاه ۳۶۰ درجه وجود دارد اما هفته آینده، Oculus Video به کاربران اجازه می دهد تا وارد اکانت فیسبوک خود شده و براساس افراد و صفحاتی که دنبال می کنند، فید منظمی را مشاهده نمایند.

در هفته های آتی، اجازه واکنش نشان دادن نیز امکان پذیر خواهد شد. جدا از افزودن ویدیوهای ۳۶۰ درجه فیسبوکی، این اولین پیوند جدی میان Gear VR و شبکه های اجتماعی است.

فیسبوک در سال ۲۰۱۴، آکیلس را خریداری کرد اما از آن زمان تاکنون، ارتباط میان آن دو با سرعت اندکی رشد کرده. ماه گذشته، فیسبوک یک تیم مخصوص برای واقعیت مجازی تشکیل داد تا وبسایت را آماده دستگاه های جدیدی کند که قرار است بازار را تا چند ماه دیگر پر کنند.

اما هنوز فاصله بسیاری با «فیسبوک در واقعیت مجازی» داریم و صرفا مشاهده محتوای ۳۶۰ درجه قدم اول برای نزدیک شدن به این رویای نه چندان دور مارک زاکربرگ است. با توجه به ارائه نسخه های رایگان از Gear VR روی گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج تا تاریخ ۱۸ مارس، می توان جدید سامسونگ در این زمینه را نیز شاهد بود.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato