ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ویجیاتو - بازی

اپلیکیشن جدیدی که تمام فعالیت های نقشه بازی فال آوت 4 را به نمایش در می آورد

برخی از گیمرها معتقدند که فال آوت 4 بسیار کوتاه است و محتویات چندانی ندارد؛ چرا که این افراد، بیشتر به بخش داستانی بازی علاقه مندند که انصافا اگر برای آن وقت بگذارید، در مدت ...

شایان ضیایی
نوشته شده توسط شایان ضیایی | ۲۱ اسفند ۱۳۹۴ | ۱۴:۴۵

برخی از گیمرها معتقدند که فال آوت 4 بسیار کوتاه است و محتویات چندانی ندارد؛ چرا که این افراد، بیشتر به بخش داستانی بازی علاقه مندند که انصافا اگر برای آن وقت بگذارید، در مدت نسبتا کوتاهی به پایان می رسد. با این حال برای دیگر افراد، فال آوت 4 عنوانی بسیار وسیع است که می توان صدها ساعت صرف گیم پلی آن کرد.

نقشه فال آوت 4 به جرئت وسعت بی نظیری دارد و در هر گوشه از آن، داستان ها و ماجراجویی های مختلف جای گرفته اند. در همین حال، بیش از ده ها Power Armor و مجله متعدد در سرتاسر نقشه ویستلند پخش شده که با یافتن آن ها، کاراکترتان را به یک جنگجوی تمام و عیار تبدیل خواهید کرد.

یکی از کاربران وب سایت Reddit به نام Krylosac، اخیرا اپلیکیشنی برای فال آوت 4 عرضه کرده که تمام فعالیت های موجود در نقشه بازی را برایتان به نمایش در می آورد. با استفاده از این اپلیکیشن که ساخت آن ماه ها به طول انجامیده، از تمام جزییات لوکیشن ویستلند با خبر خواهید شد و البته می توانید فعالیت های به اتمام رسیده را به چک لیست اپلیکیشن بیفزایید.

اپلیکیشن مورد بحث، از طریق وبسایت Github در دسترس است اما باید به خاطر داشته باشید که این اپلیکیشن حالت غیررسمی دارد و توسط فردی ناشناس در اینترنت ساخته شده است. بسیاری از کاربران Reddit از اپلیکیشن راضی بوده اند اما هم چنان امکان دارد که در صورت استفاده از آن، پی سی تان به مشکل بر بخورد. بنابراین در صورت دانلود، ریسک مشکلات و پیامدها احتمالی آن را نیز پذیرفته اید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی