احتمالا عرضه Gran Turismo Sport تا سال آینده میلادی با تاخیر همراه شود

احتمالا عرضه Gran Turismo Sport تا سال آینده میلادی با تاخیر همراه شود

اطلاعات چندان گسترده ای از Gran Turismo Sport که تابستان گذشته در «هفته گیم پاریس» برای پلی استیشن ۴ معرفی شد در دسترس نیست. اوایل سال جدید میلادی، سونی تعداد محدودی از آرت وورک ها و تصاویر هنری مخصوص به ماشین ها و لوکیشن های بازی را منتشر کرد اما در مورد بخش گیم پلی چیز خاصی ندیدیم. و حالا این شایعه به گوش می رسد که گویا باید در سال ۲۰۱۷ منتظر این بازی باشیم و نه اواخیر ۲۰۱۶.

براساس ادعای وبسایت ایتالیایی tmag.it، این عنوان قرار نیست زودتر از سال آینده میلادی به بازار عرضه شود. قرار بود نسخه بتای این بازی در نیمه اول سال ۲۰۱۶ در دسترس قرار بگیرد که متاسفانه در این مورد هم هنوز خبری نیست اما این وبسایت می گوید بتا به اواخر ۲۰۱۶ موکول شده.

Gran Turismo Sports یک شبیه ساز شماره دار از سری گرن توریزمو نیست اما باید در نظر داشت که این اولین محصول Polyphony Digital برای کنسول پلی استیشن ۴ است، بنابراین همچنان توقع از آن بسیار بالاست. خصوصا حالا که پشتیبانی اش از پلی استیشن وی آر هم اعلام شده.

سری گرن توریزمو میان طرفداران سونی بسیار محبوب است و تا پایان سال گذشته، به طور کل فروش ۷۶ میلیون نسخه ای را تجربه کرده بود. به همین دلیل، عرضه یک بازی از این سری، برای فروش بیشتر پلی استیشن ۴ و رونق گرفتن کسب و کار بخش سرگرمی های سونی اهمیت بسیاری دارد.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato