یاهو گیمز در اردیبهشت ماه به طور کامل از دسترس کاربران خارج خواهد شد

یاهو گیمز در اردیبهشت ماه به طور کامل از دسترس کاربران خارج خواهد شد

«یاهو گیمز» به پایان عمر خود نزدیک می شود؛ بخشی از کاربران اینترنتی نخستین تجربه بازی های آنلاین خود را در این سرویسِ کمپانی یاد شده تجربه نموده اند و اکنون دیگر وقتش رسیده تا با بازی های فلش خداحافظی کنند.

البته حرف و حدیث های مربوط به حذف آن از سال ۲۰۱۴ که یاهو اعلام کرد قصد دارد سرویس های قدیمی را از رده خارج نماید، بر سر زبان هاست تا اینکه اکنون این کمپانی تصمیم گرفته برنامه خود را در این ابطه اجرائی نماید.

گفته می شود این وب سایت در روز سیزدهم می امسال مصادف با ۲۴ اردیبهشت ماه به طور کامل از دسترس خارج خواهد گشت و هر کسی که دوست دارد برای آخرین بار بازی های نوستالوژی خود را در اینجا انجام دهد، تا تاریخ یاد شده فرصت خواهد داشت. اما توجه داشته باشید که امکان خریدهای مربوط به بازی از تاریخ ۱۴ مارس یعنی دو روز پیش متوقف گشته.

افرادی که همچنان مشتاقانه بازی های این سرویس را انجام می دهند باید از تولیدکننده های گیم موردنظرشان بخواهند تا تمامی خریدهای آنها را منتقل نمایند. حتی خود یاهو نیز از این کمپانی ها درخواست نموده تا پیش از توقف کامل این وب سایت، به نقل و انتقالات توجه کرده و اقدامات لازم در این زمینه را مبذول نمایند.

به غیر از گیمز، شرکت اینترنتی مورد بحث محصولات دیگری همانند Livetext یا BOSS API برای توسعه دهنده ها را نیز از دسترس خارج می کند.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato