همه چیز درباره آیفون 13
ادامه ی افتخار آفرینی The Witcher 3؛ تعداد جوایز از مرز 800 عدد گذشت

ادامه ی افتخار آفرینی The Witcher 3؛ تعداد جوایز از مرز 800 عدد گذشت

منصفانه است که به نسخه ی سوم از سری بازی های The Witcher عنوان بسیار خوب را بدهیم. عنوانی که در طول سال ۲۰۱۵ به عنوان بهترین بازی سال شناخته شده است. یک عنوان RPG و فانتزی از سازندگان لهستانی CD Project، استودیویی که هر چه را برای برنده شدن نیاز داشته به دست آورده و تنها کاری که باید بکند به اثبات رساندن خود است.

در طی پاسخ به توییت یکی از طرفداران، استودیوی سی دی پراجکت تایید کرد که از ابتدای انتشار بازی ،یعنی می ۲۰۱۵، و در طی ۱۰ ماه بازی آن ها موفق به دریافت بیش از ۸۰۰ جایزه شده است.

Capture

همه ی این ها قبل از مراسم BAFTA بوده است که به مدت سه هفته در لندن برگزار خواهد شد. زمانی که The Witcher 3 برای ۷ جایزه از جمله بهترین بازی و بهترین داستان نامزد شده. داستان گرالت هنوز تمام نشده است و قرار است محتوای قابل دانلود Blood and Wine در چند ماه پیش رو برای بازی منتشر شود.

با وجود عناوین آنلاین و محبوب منتشر شده، آخرین ساخته ی سی دی پراجکت با تنها داشتن بخش تکنفره و دارا بودن بیش از ۱۰۰ ساعت گیم پلی از محبوبیت بالایی در میان این عناوین برخوردار است و جایزه های سرسام آور آن این مورد را تقویت می کنند. ۱۰۰ ساعت گیم پلی که شامل دست آوردهای گرافیکی، داستانی عمیق، و قابلیت های نقش آفرینی زیادی است. به این موارد مینی گیم ها و کارت بازی های جذاب و اعتیاد آور را نیز اضافه کنید.

The Witcher 3 پس از انتشار، ۱۶ بسته ی قابل دانلود را به صورت رایگان دریافت کرد. موردی که امروزه و در صنعت بازی های ویدئویی شگفت آور بی نظر می رسد. همچنین این عنوان یک Season Pass ارائه می کند که همچون Hearts of Stone محتوای قابل دانلود دیگر بازی یعنی Blood and Wine را در خود جای داده. از آنجایی که ترکیب این دو DLC بزرگتر از نسخه ی دوم بازی به شمار می رود، می توان گفت ارزش پولی که برایش پرداخت می شود را دارد.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato