اپلیکیشن ویندوز 10 توئیتر با ظاهر و قابلیت هایی جدید به روز رسانی شد

اپلیکیشن ویندوز 10 توئیتر با ظاهر و قابلیت هایی جدید به روز رسانی شد

توئیتر به تازگی اپلیکیشن های موبایل و دسکتاپ خود در ویندوز ۱۰ را با قابلیت هایی به روز کرده که کاربران مدت ها منتظرشان بودند. در نسخه موبایل نه تنها رابط کاربری کاملا متحول شده، بلکه آخرین امکانات اضافه شده به پلتفرم توئیتر همچون Moments، تصاویر گیف، چت گروهی و قابلیت میوت کردن افراد (بلاک موقتی) نیز حالا در آن پشتیبانی می شوند.

مضاف بر اپلیکیشن موبایل، نسخه دسکتاپ نیز دستخوش تغییراتی شده. حالا در این نسخه می توانید به یک تم تاریک مخصوص مطالعه توئیتر در تاریکی شب دسترسی داشته باشید. امکان مشابهی هم برای نسخه موبایل فراهم شده که با توجه به تنظیمات سیستم و ساعت روز به طور خودکار عمل می کند.

در مجموع این بروزرسانی، تجربه توئیتر در پلتفرم ویندوز را کامل تر از همیشه کرده و پشتیبانی از نسخه موبایل بدان معناست که با یک اپ ویندوز ۱۰ یونیورسال واقعی مواجه هستیم.

اگر از موبایل های مبتنی بر ویندوز ۱۰ استفاده می کنید و علاقه ای به اپ های شخص ثالث توئیتر همچون Tweetium ندارید، شاید نسخه جدید اپ رسمی توئیتر بتواند نظرتان را به سوی خود جلب کند. اپ یونیورسال توئیتر برای ویندوز ۱۰ را می توانید هم اکنون با مراجعه به ویندوزاستور دانلود کنید.

Screenshot-3-1

Screenshot-4-1

Screenshot-5-1

Screenshot-6-1

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato