اپلیکیشن Google Maps اندروید با اضافه شدن استیکرهایی ویژه به روز شد

اپلیکیشن Google Maps اندروید با اضافه شدن استیکرهایی ویژه به روز شد

اپلیکیشن نقشه پرطرفدار گوگل، امروز با قابلیتی به روز رسانی شده که تجربه کار با آن را لذت بخش تر از همیشه می کند. از این به بعد در Google Maps می توانید برای لوکیشن هایی مثل خانه، محل کار و ... که روی نقشه علامت گذاری شده، استیکرهای کارتونی در نظر بگیرید.

هدف از اضافه شدن این استیکرها مطمئنا تشویق کاربران به تگ کردن نقاطی که برایشان اهمیت دارد روی نقشه های گوگل بوده. با ذخیره کردن این نقاط، راحت تر و سریع تر از همیشه می توانید به اطلاعاتی مثل وضعیت لحظه ای ترافیک و حمل و نقل عمومی در اطراف آنها دسترسی داشته باشید.

البته استیکرهای جدید گوگل مپس تنها محدود به خانه و محل کار نیستند، بلکه برای نقاط مختلفی همچون باشگاه ورزشی، رستوران ها، خانه دوستان و دیگر موارد هم می توانید استیکر مناسبی در مجموعه استیکرهای جدید گوگل مپس پیدا کنید.

باید اعتراف کرد که استفاده از یک ستاره معمولی برای علامت گذاری نقاط در نقشه گوگل، دیگر کمی قدیمی و خسته کننده شده بود. با این استیکرهای جدید، می توان نقاط محبوب روی نقشه را با سرعت بیشتری از یکدیگر تشخیص داد که همین می تواند تأثیر بسزایی در ارتقای تجربه کاربری گوگل مپس داشته باشد.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato