رندرهایی که تصوری بهتر از HTC 10 به شما می دهند

رندرهایی که تصوری بهتر از HTC 10 به شما می دهند

پس از رونمایی و معرفی One M7 در سه سال پیش، HTC دیگر نتوانست با محصولات خود آنطور که باید و شاید کاربران را شگفت زده نماید. عدم تغییرات چشم گیر در طراحی، ضعف تکنولوژی های دوربین و چندین مورد دیگر از این دست، از جمله دلایل اصلی بودند که سبب گشتند این برند جایگاه خودش را رفته رفته در بازار از دست بدهد.

اما کمپانی تایوانی نشان داده هنوز حاضر نیست رقابت را واگذار نماید و مدیرانش اخیراً رجز خوانی هایی را صورت داده اند و در برخی از آنها گفته اند که موبایل بعدی شان «برترین و بهترین دوربین» در میان اسمارت فون ها را خواهد داشت.

تا به امروز رندرها و تصاویر متعددی از HTC 10، یا پرچمدار آتی شرکت مورد بحث رسانه ای شده اند، ولی اکنون مدتی است که دیگر خبری از اینگونه لو رفتن های اطلاعات نیست. در این بین طراحی با نام «Leoside» بر اساس اطلاعاتی که از دستگاه مذکور به بیرون درز یافته رندرهایی تازه را آماده ساخته که می توانند تصور بهتری از آن را  به ما بدهند.

ناگفته نماند این رندرها بسیار نزدیک به آن چیزی هستند که @onLeakes چندی پیش در توییتر منتشر کرده بود و بر اساس آنها به نظر می رسد HTC پس از مدت ها توانسته در نوسازی زبان طراحی خود گام های موثری برداشته و البته فاکتورهای سنتی جذاب این زبان را نیز حفظ نماید.

آنچه Leoside به نمایش در آورده، رنگ های  مشکی-خاکستری و مشکی-نقره ای محصول را نشان می دهند و البته شاید در ذهن شما قدری شبیه به پرچمدار فعلی سامسونگ یعنی گلکسی اس ۷ به نظر آیند.

می بایست یادآور شویم قطعیتی در مورد این رندرها وجود ندارد و نمی توان داده های آنها را به عنوان یک خبر رسمی موثق تلقی کرد. نظر شما در این رابطه چیست و فکر می کنید در صورتیکه HTC 10 با چنین شکل و شمایلی و به همراه سخت افزاری مطلوب راهی بازار شود شانسی برای موفقیت خواهد داشت یا خیر؟

Unofficial-renders-of-the-HTC-10-One-M10 (2)-w600

Unofficial-renders-of-the-HTC-10-One-M10 (3)-w600

Unofficial-renders-of-the-HTC-10-One-M10 (4)-w600

Unofficial-renders-of-the-HTC-10-One-M10 (5)-w600

Unofficial-renders-of-the-HTC-10-One-M10 (6)-w600

Unofficial-renders-of-the-HTC-10-One-M10-w600

نظرات ۴۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato