سامسونگ از باندل 16 بازی فریمیوم به همراه محتویات ویژه برای دارندگان گلکسی اس 7 رونمایی کرد

سامسونگ از باندل 16 بازی فریمیوم به همراه محتویات ویژه برای دارندگان گلکسی اس 7 رونمایی کرد

کمپانی سامسونگ از زمان معرفی پرچمداران گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج، روی مشخصات سخت افزاری آن ها مانور تبلیغاتی بسیاری داده و دو اسمارت فون قدرتمند خود را به عنوان انتخاب اول موبایل گیمرها معرفی کرده است. با این حال کره ای ها به خوبی می دانند که نمایشگر زیبا و قدرت سخت افزاری، به تنهایی برای جذب گیمرها کافی نیست و در همین راستا قابلیت های نرم افزاری دیگری نیز برای پرچمداران خود در نظر گرفته اند.

یکی از این قابلیت ها، اپلیکیشن Game Launcher است که به کاربر اجازه می دهد تا ضمن بهینه سازی و ایجاد تغییرات در تنظیمات بازی، ناتیفیشکن ها را غیرفعال کرده و حتی گیم پلی را ضبط نماید.

اما سامسونگ در کنار Game Launcher به تازگی از «بسته بازی - Game Pack» جدیدی برای پرچمداران اخیر خانواده گلکسی رونمایی کرده که می توان آن را از طریق گلکسی اپ استور دریافت کرد. این بسته، شامل ۱۶ بازی فریمیوم (رایگان با خرید درون برنامه ای) است که محتویاتی ویژه در اختیار دارندگان گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج قرار می دهد.

برای مثال هرکسی که بازی Hearthstone کمپانی بلیزارد را از طریق گلکسی اپ استور دریافت کرده و روی گلکسی اس ۷ اجرا نماید، سه بسته کارت نیز به رایگان در دسترسش قرار می گیرد. یا با دانلود بازی Badland، بخش چندنفره آن نیز به رایگان در دسترس خواهد بود؛ بخشی که در حالت عادی باید هزینه ای برای دریافت آن پرداخت نمود.

در آخر باید توجه داشت که الزامی به دریافت این عناوین از طریق اپ استور گلکسی نیست و در صورتی که عناوین مورد نظر سامسونگ را از طریق گوگل پلی نیز دانلود کنید، به محتویات اضافه دست خواهید یافت. نکته دیگر هم آن است که اگر از طریق گلکسی اس ۶، محتویات رایگان برخی بازی ها نظیر Hearthstone را در سال گذشته دریافت کرده باشید، دیگر امکان دریافت همان محتویات از طریق گلکسی اس ۷ وجود ندارد.

Game-Pack-1

Game-Pack-2

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato