تصاویر لو رفته از God of War 4، تقابل کریتوس با اساطیر اسکاندیناوی را نمایش می دهند

بنابر تصاویر مفهومی جدیدی که در وب سایت NeoGaf انتشار یافته، نسخه بعدی سری بازی God of War دیگر ارتباطی با خدایان یونان ندارد و این بار براساس اساطیر نوردیک ساخته خواهد شد. این تصاویر لو رفته، بخش هایی از لوکیشن های نسخه بعدی فرنچایز مورد بحث و نیز طرح های مفهومی آن ها را به نمایش می گذارند.

از میان تعداد بسیار زیاد تصاویر لو رفته، تنها چند عدد از آن ها شخصیت اصلی بازی را به نمایش می گذارند و هنوز نمی توان مطمئن بود که آیا کریتوس یک بار دیگر به عنوان پروتاگونیست God of War ایفای نقش خواهد کرد یا خیر. با این حال، شخصیت اصلی فعلی، ریشی بلند داشته و از تبری کوچک به عنوان سلاح بهره می برد.

Alfheim_Wall_FM_WIPv1-1024x624.0

این تصاویر از سوی کاربر NerdLeaks در توییتر انتشار یافته اند و ظاهرا از وب سایت شخصی یکی از طراحان استودیوی Santa Monica به دست آمده اند. بعد از انتشار این تصاویر بود که وب سایت و اکانت توییتر NerdLeaks آفلاین شد و دیگر خبری از سوی آن نشنیدیم.

در تصاویر مفهومی مورد بحث، به نام کریتوس اشاره و گفته شده که وی به لوکیشن هایی چون آلف هایم (Alfheimr) و واناهایم (Vanaheimr) سر خواهد زد؛ دو جهان از جهان های نه گانه اساطیر نوردیک که به ترتیب به شکل شهری سنگی و جنگلی خوش آب و رنگ در تصاویر مفهومی به نمایش درآمده اند.

543534545-1024x652.0

تقابل کریتوس با اساطیر و خدایان اسکاندیناوی، یکی از ایده های قدیمی سانتا مونیکا برای سری God of War به حساب می آید و دیوید جفی، کارگردان بازی از مدت ها پیش نسبت به روایت چنین داستانی تمایل نشان داده بود. حالا با توجه به اینکه کریتوس اکثر خدایان یونانی را از پیش روی برداشته، استفاده از اساطیر نوردیک چندان عجیب نیست.

در هر حال، اساطیر نوردیک می توانند بستری غنی برای داستان سرایی در God of War بعدی ایفا کنند و احتمالا شاهد مبارزه کریتوس با خدایانی چون ثور، لوکی و اودین باشیم. هم چنین داستان های نوردیک، موجوداتی افسانه ای چون یمیر و گرگ فنریر را نیز در خود جای می دهند که می تواند به جذابیت گیم پلی بازی بیفزاید.

در سال ۲۰۱۴، کوری بارلوگ، کارگردان دومین نسخه از God of War به اشتباه در طی پنل PlayStation Experience ساخت نسخه جدید فرنچایز مورد بحث را تایید کرد.

با توجه به اینکه آخرین نسخه از God of War تحت عنوان Ascension در سال ۲۰۱۳ برای پلی استیشن ۳ عرضه شد، بعید نیست که سانتا مونیکا در پی ساخت بازگشتی شکوهمندانه برای کریتوس روی پلتفرم پلی استیشن ۴ باشد. برای مشاهده سایر تصاویر لو رفته، از این لینک استفاده کنید.

ویجیاتو

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟