آیفون SE با وجود فروش ضعیف در هفته نخست، نایاب شد

آیفون SE با وجود فروش ضعیف در هفته نخست، نایاب شد

اگرچه بنابر آخرین اطلاعات، آیفون SE چهار اینچی اپل شروع خوبی در زمینه فروش نداشته اما به نظر می رسد که ورق برگشته و اوضاع تغییر کرده است. به گفته اپل، واحدهای سفارشی جدید برای از مدل های خاص، در بهترین حالت ممکن از تاریخ ۱۲ آپریل (۲۴ فروردین) ارسال خواهند شد. ارسال سفارشات مربوط به ورژن های دیگر نیز از تاریخ ۲۰ آپریل (۱ اردیبهشت) آغاز خواهند شد.

در وب سایت اپل، مدل ۱۶ گیگابایتی و ۳۹۹ دلاری آیفون SE راحت تر از مدل ۶۴ گیگابایتی و ۴۹۹ دلاری آن یافته می شود. برای مثال، یک آیفون ۱۶ گیگابایتی با رنگ رز گلد که قرار است از طریق اپراتورهای ورایزن، AT&T یا T-Mobile مورد استفاده قرار گیرد، ۲۴ فروردین به دست مشتریان خواهد رسید.

با این حال، مدل های ۶۴ گیگابایتی از تاریخی بین ۱ الی ۷ اردیبهشت ارسال خواهند شد. در واقع تاریخ دقیق، بستگی به روش ارسال درخواستی مشتریان دارد. همین موضوع، در اقصی نقاط جهان نیز به چشم می خورد؛ خصوصا در بازار کشورهایی غیر از کشورهای آمریکایی و اروپایی که اپل تمرکزش را روی فروش آیفون SE ارزان تر و کوچکتر خود در آن ها متمرکز کرده است.

در همین حال، گفته می شود که تقاضا برای آپید پروی ۹.۷ اینچی اپل مناسب بوده و اپل هنوز با مشکلی در ارسال واحدهای آن مواجه نشده است. تبلت مورد بحث در روز آخر ماه مارس و همزمان با آیفون SE در دسترس قرار گرفت. در حال حاضر با خرید ورژن مجهز به Wi-Fi در زمانی پیش از پایان ساعت کاری، می توان آیپد پرو را تا فردای همان روز دریافت نمود.

شاید اطلاعات مربوط به واحدهای ارسالی اپل، بهترین میزان برای اندازه گیری فروش آیفون ۴ اینچی جدید باشد و به نظر می رسد که در طی هفته گذشته، تقاضا برای آیفون SE رشد چشمگیری داشته است. در هر صورت فعلا نمی توان با قطعیت نظر داد و باید منتظر انتشار آمار رسمی فروش آیفون SE ماند.

نظرات ۱۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato