تیزر تبلیغاتی رسمی موبایل HTC 10 به بیرون درز کرد

تیزر تبلیغاتی رسمی موبایل HTC 10 به بیرون درز کرد

محصول مهم بعدی اچ تی سی تقریبا اینجاست. تلفن هوشمند HTC 10 یا همان پرچمدار آتی این شرکت تایوانی فردا به صورت رسمی رونمایی می شود اما دیگر نیازی نیست که انتظار دیدن آن را بکشید.

در حالی که تنها چند ساعت تا این رویداد باقی مانده، ویدئویی به بیرون درز کرده که ظاهرا تیزر تبلیغاتی رسمی HTC 10 است و این تلفن هوشمند را با تمامی جزئیات به تصویر می کشد.

در این تیزر، موبایلی را می بینید که از یک بلوک فلزی به وجود می آید و از طراحی دقیق و بدون نقصی بهره می برد. آنطور که از روی این تصاویر می توان حدس زد، اصلی ترین مشخصه ظاهری این دستگاه انحنای قاب پشتی بدنه آن است که به این پرچمدار شخصیت می دهد و دست گرفتنش را هم برای کاربر راحت تر خواهد کرد.

اما در قسمت جلوی بدنه، همانطور که پیشتر در خبرها خواندید یک دکمه فیزیکی (احتمالا مجهز به اسکنر اثرانگشت) قرار دارد و دیگر دکمه های فیزیکی در نظر گرفته شده برای آن نیز در قسمت کناره ها تعبیه شده اند که عبارتند از دکمه قفل/ پاور و تنظیم کننده صدا.

در لبه پایینی موبایل هم می توانید یک پورت تایپ C را ببینید که برای شارژ کردن دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد و در کنار این مساله می توان به میکروفون و اسپیکرهایی اشاره نمود که با مهارت و استادی تمام در این بخش تعبیه شده اند.

دستگاه همانطور که انتظار می رود از اندروید بهره می برد و به رابط کاربری اختصاصی این شرکت به نام سنس مجهز شده است. انتظار می رود که دوربین این پرچمدار نسبت به نسخه های پیشینش بهتر باشد تا کاربران بهتر به خرید آن علاقه نشان دهند.

نظرات ۱۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato