آیا آیفون 6S Plus و گلکسی S7 Edge پس از انجماد در نوشابه قابل استفاده هستند؟ [تماشا کنید]

به احتمال بسیار زیاد می دانید که جدیدترین اسمارت فون سامسونگ ضد آب ساخته شده و اپل نیز کوشش هایی داشته تا آیفون های ۶ و ۶ پلاس را اندکی در برابر آب مقاوم کند. همین موضوع موجب شده تا کارشناسان متعددی برای تست این ویژگی در هر دو موبایل یاد شده، آنها را مورد آزمایش های گوناگون قرار دهند و ویدئوی مراحل آزمایش خود را نیز در یوتوب با دیگران به اشتراک بگذارند.

در بیشتر ویدئوهای مورد اشاره، این دستگاه ها درون آب قرار داده شده و حتی در برخی موارد، موبایل را درون آب در فریزر منجمد کرده اند. اما این بار، فردی تصمیم گرفته تا خاصیت ضد آب بودن گلکسی اس 7 اج سامسونگ و میزان تحمل آیفون 6 اس پلاس را درون نوشابه تست کند.

در همین راستا، موبایل ها در دو ظرف جداگانه پلاستیکی قرار داده و روی آنها نوشابه می ریزد. سپس، ظرف ها را در فریزر گذاشته و به مدت 10 ساعت در دمای منفی 24 درجه منجمد می نماید.

پس از این بازه زمانی، این فرد که همزمان با انجام  آزمایش، خودش فیلم برداری هم می کند، روی نوشابه های یخ زده آب جوش می ریزد تا ببیند آیا اسمارت فون های مورد بحث هنوز روشن هستند و همچنان قابلیت استفاده شدن را دارند یا خیر.

اگر برایتان جالب است که پاسخ این سوال ها را کشف کنید، توصیه می کنیم ویدئوی زیر را تماشا نمائید تا ببینید محصول کدامیک از برندهای یاد شده در چنین آزمایشی سربلند بیرون آمده.

نظرات ۲۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟