امکان «تغییر مقیاس نمایشگر» گلکسی اس 7 با عرضه جدیدترین آپدیت از سوی سامسونگ میسر شد

امکان «تغییر مقیاس نمایشگر» گلکسی اس 7 با عرضه جدیدترین آپدیت از سوی سامسونگ میسر شد

از زمانی که گلکسی اس ۷ وارد بازارهای جهانی شد، سامسونگ به شیوه ای مستمر آپدیت های نرم افزاری مختلف را برای بهبود عملکرد این موبایل ارائه نمود و جدیدترین به روز رسانی ارائه شده برای این تلفن هوشمند در برگیرنده گزینه ای برای «تغییر مقیاس نمایشگر» است که در منوی تنظیمات زیر قسمت Display قرار دارد.

این آپشن کنترل بیشتری را روی اطلاعات به نمایش در آمده در صفحه موبایل به کاربران می دهد و به لطف آن می توان بالاترین بهره را از رزلوشن QHD نمایشگر دستگاه برد.

Display Scaling یا تغییر مقیاس نمایشگر دارای دو وضعیت به نام استاندارد و متراکم است. در وضعیت متراکم آیکون ها، دکمه ها و متون، شکلی فشرده به خود می گیرند و در نتیجه نسبت به قبل اندکی کوچک تر دیده می شوند تا فضا برای نمایش اطلاعات اضافه باز گردد.

اما این قابلیت نخستین بار توسط کاربران کنجکاوی کشف شد که از لانچرهای شخص ثالث برای فعال سازی آن استفاده کرده بودند. حالا به لطف آپدیتی که سامسونگ عرضه کرده، قابلیت مقیاس گذاری روی نمایشگر به صورت رسمی به گلکسی اس ۷ می آید.

جدیدترین به روز رسانی ارائه شده برای این موبایل علاوه بر این، دربرگیرنده بهبودهایی برای قابلیت تشخیص نمایشگر تاچ و جدیدترین پچ های امنیتی اندروید است که هفته گذشته بعد از موبایل های نکسوس گوگل برای پرچمدار اخیر سامسونگ عرضه گردید. این آپدیت های فوری را می توان اقدامی مطلوب از سوی سامسونگ برای جلب رضایت مشتریانش قلمداد کرد و امید می رود که همچنان ادامه دار باشند.

آن دسته از مشتریانی که منتظر رسیدن آپدیت جدید هستند یا یکی از دو مدل گلکسی اس ۶ و نوت ۵ را دارند می توانند برای آنکه به این پروسه سرعت بدهند از لانچر Nova بهره بگیرند.

نظرات ۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato