هدفون هیبریدی در جدیدترین پتنت اپل مشاهده شد

هدفون هیبریدی در جدیدترین پتنت اپل مشاهده شد

دفتر ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده آمریکا امروز پتنتی از اپل منتشر کرد که به هدفونی جدید با قابلیت بی سیم و سیم دار بودن اشاره دارد. این هدفون هیبریدی آنالوگ/دیجیتال می تواند صدا را به هر دو طریق برای کاربر خود پخش کند.

پتنت اخیر اپل، سیستمی که در تصویر می بیند را با قابلیت استفاده از کانکتور الکتریکی نسبت به هدفون های معمولی ممتاز می سازد که توانایی انتقال سیگنال های آنالوگ و دیجیتال را در آن واحد دارند. همین مسئله سبب می شود که کابل لایتنینگ اپل برای این کار بسیار مناسب باشد.

این شیوه سبب می شود تا در حالت سیم دار، بدون از بین رفتن کیفیت صدا، سیگنال ها منتقل شوند. بخش های مربوط به حالت بی سیم هم از یک مموری، پردازنده، باتری و آنتن برای برقراری ارتباط با آیفون بهره می گیرند.

در مورد طراحی این دستگاه هنوز نمی توان نظر داد اما بر اساس اطلاعاتی که هم اکنون در دسترس هستند، اگر چنین چیزی ساخته شود، در سه مدل درون گوشی، رو گوشی و دور گوشی عرضه می شود.

باز هم باید این جمله تکراری را گفت که این فقط یک پتنت است و انتظار به واقعیت پیوستن آن را نداشته باشید، حداقل به این زودی. با این حال، این پتنت با شایعه حذف جک هدفون در آیفون ۷ که پاییز ۲۰۱۶ عرضه می شود همخوانی عجیبی دارد و شاید این یکی از راه حل های جایگزین اپل باشد.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato