ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تمرکز ویژه بلک بری، اکنون روی نرم افزار و سرویس های سازمانی قرار گرفته است

مدیر فروش جهانی بلک بری، «کارل ویس» (Carl Wiese) در مصاحبه ای با نشریه «The Register»، خبر داد که شرکت متبوعش احتمالا تصمیم دارد در آینده ی نزدیک کسب و کار مرتبط با تلفن های ...

امیر مستکین
نوشته شده توسط امیر مستکین | ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۷:۰۰

مدیر فروش جهانی بلک بری، «کارل ویس» (Carl Wiese) در مصاحبه ای با نشریه «The Register»، خبر داد که شرکت متبوعش احتمالا تصمیم دارد در آینده ی نزدیک کسب و کار مرتبط با تلفن های هوشمند را رها نموده و به توسعه نرم افزارهای سازمانی ایمن و پویا ادامه دهد.

مدیر فروش بلک بری در مصاحبه اش بیان می کند که این شرکت در سال ۲۰۱۵ حضور قدرتمندی در زمینه توسعه و ارائه نرم افزارهای سازمانی داشته و از همین منبع، درآمدی ۴۲۵ میلیون دلاری کسب نموده است.

البته باید اشاره کرد که شخص یاد شده به شکل کاملا صریح تاریخ به وقوع پیوستن این امر را بیان نکرد و حتی مستقیماً عنوان نکرد که بلک بری در پی رها کردن توسعه سخت افزارهایش است، اما به طور کلی از مجموع صحبت های او، استنباطی جز این نمی توان داشت.

وی در مصاحبه اش با «The Register» گفت: «سال پیش در کنفرانس های مالی بلک بری، تقریبا تمام سوالاتی که از سوی تحلیلگران حاضر مطرح می شد، مرتبط با موبایل ها بود. از سوی دیگر انتظار این بود که ما بتوانیم درآمدی ۵۰۰ میلیون دلاری از بخش نرم افزار کسب کنیم که در آن زمان، رقمی کاملا غیر منطقی به شمار می رفت. حالا، به هدف ۵۰۰ میلیون دلاری رسیده ایم و هنوز نیمی از سوالات در مورد تلفن های همراه است.»

در ادامه ویس این موضوع را آشکار می کند که بلک بری بدهی هایی هم دارد اما عجله ای برای پرداخت آنها در بین نیست. او همچنین بیان می کند که بلک بری، تصمیم دارد فناوری های توسعه یافته از سوی شرکت Good Technology، که به تازگی آن را خریداری کرده را با نرم افزار و سرویس های سازمانی خود ادغام نماید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی