نسخه دسکتاپ واتس اپ احتمالا در حال آماده شدن برای ویندوز و مک است

نسخه دسکتاپ واتس اپ احتمالا در حال آماده شدن برای ویندوز و مک است

بر اساس اسکرین شات هایی که اخیرا در فضای مجازی منتشر شده، به نظر می رسد که واتس اپ در حال توسعه یک اپلیکیشن برای سیستم عامل های ویندوز و مک است. این اسکرین شات ها بیان می کنند که اپلیکیشن در چه مرحله ای قرار گرفته است.

در حال حاضر امکان تایید یا رد کردن واقعی بودن اسکرین شات ها وجود ندارد اما به هیچ عنوان بعید نیست که واتس اپ، شرکتی که اکنون تحت تملک فیسبوک قرار دارد، در حال توسعه اپلیکیشن خود برای ویندوز و مک باشد.

تا سال گذشته کاربران کامپیوترهای شخصی امکان استفاده از واتس اپ را نداشتند و صرفا ملزم به بهره گیری از آن در موبایل یا تبلت خود می شدند. در سال ۲۰۱۵ ولی واتس اپ یک کلاینت تحت وب را برای کاربران دسکتاپ فراهم کرد که توسط مرورگر می توانستند به آن سر زده و در کامپیوتر خود به گفتگو با دوستان شان بپردازند.

Screen Shot 1395-02-13 at 10.08.26-w1000

 

 

Screen Shot 1395-02-13 at 10.08.14-w1000

 

Screen Shot 1395-02-13 at 10.08.05-w1000

این در حالیست که شما برای استفاده از کلاینت تحت وب، باید موبایل خود را در دسترس داشته باشید و به طور کلی پایداری آن نیز چندان بالا نیست و در برخی مواقع، با مشکلاتی در زمینه اتصال و ارسال پیام ها رو به رو خواهید شد. در صورت وجود یک اپلیکیشن کامل برای واتس اپ به جای نسخه تحت وب در کامپیوترهای شخصی، می توان شاهد پایداری بسیار بالاتر این پلتفرم بود.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato