بسته های پیشنهادی مخابرات برای افزایش تعرفه های تلفن ثابت

بسته های پیشنهادی مخابرات برای افزایش تعرفه های تلفن ثابت

سیزدهم اردیبهشت ماه، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از قول محمود واعظی از احتمال افزایش تعرفه ی خط و تماس های تلفن ثابت خبر داد. حالا سخنگوی شرکت مخابرات ایران، جزئیات پیشنهادهای مطرح شده درباره ی افزایش قیمت تلفن ثابت را در قالب سه طرح تشریح کرده است.

به گزارش ایستنا داود زارعیان درباره ی اعلام وزیر ارتباطات مبنی بر افزایش تعرفه های تلفن ثابت تا ماه آینده گفته است: «پیش از این مخابرات ۳ پیشنهاد برای تغییر تعرفه های تلفن ثابت به کمیسیون تنظیم مقررات ارائه کرده بود که با توجه به نظر وزیر ارتباطات به نظر می رسد این ۳ پیشنهاد در کمیسیون در حال بررسی است».

ایشان پیشنهاد های مذکور را اینگونه تشریح کرده اند: «پیشنهاد اول افزایش آبونمان، پیشنهاد دوم افزایش توأمان تعرفه ی آبونمان و تعرفه ی مکالمه، و پیشنهاد سوم نیز تعریف یک هزینه ی ثابت برای آبونمان و مکالمه ی نامحدود مطرح شده است که در این بسته مشترک روستایی با پرداخت ماهانه ۳ هزار تومان، و مشترک شهری با پرداخت ماهانه ۷ هزار تومان و مشترکان کلانشهرها با پرداخت ماهانه ۱۰ هزار تومان مکالمات نامحدود ثابت به ثابت داخل و خارج استانی خواهند داشت».

زارعیان درباره ی قیمت خط تلفن ثابت نیز گفته است: «پیش از این، افزایش حق اتصال تلفن ثابت که هم اکنون ۵۰ هزار تومان است نیز درخواست شده بود».

 

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato