کمپانی ریزر احتمالا در حال توسعه تلفنی هوشمند است

کمپانی ریزر احتمالا در حال توسعه تلفنی هوشمند است

توییت اخیری که توسط مین-لیانگ تان، مدیرعامل کمپانی Razer منتشر شده، حالا به تمامی شایعات پیشین دامن زده و به نوعی آن ها را تایید می کند. گویا واقعا این شرکت در حال ساخت تلفن همراه هوشمندی است و برای آن نیروی تازه استخدام می کند.

در این توییت آمده که «ما به دنبال یک توسعه دهنده محصول (موبایل) می گردیم تا به تیم ریزر ملحق شود!» در انتها نیز شعار معروف ریزر «برای گیمرها، توسط گیمرها» نوشته شده و لینک صفحه استخدام قرار گرفته.

در بخش نیازمندی ها به داشتن مدرک لیسانس در حوزه های تکنیکی یا بازاریابی اشاره شده است. فرد مورد نظر باید در زمینه موبایل ها، تبلت ها و تمامی دستگاه های هوشمند به روز بوده و تسلط بالایی بر ARM داشته باشد.

ریزر کمپانی بزرگی است که صرفا روی تولید محصولات جانبی برای پی سی گیمرها تمرکز دارد اما با این حال، لپ تاپ های گیمینگ این شرکت نیز شهرت بسیار دارند. اخیرا آن ها اقدام به ساخت دستبندهای سلامتی و ساعت هوشمند نیز کرده اند و گویا حالا زمان طراحی یک تلفن همراه فرا رسیده است.

بعید نیست به زودی و در یکی از نمایشگاه های بزرگ پیش رو، شاهد رونمایی از تلفن همراه مخصوص ریزر باشیم، تلفن هوشمندی که به خوبی برای بازی های موبایل آماده شده و در انجام این وظیفه بهترین است.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato