گزارشات از تصمیم یوتوب برای راه اندازی یک سرویس تلویزیون اینترنتی به نام Unplugged حکایت دارند

گزارشات از تصمیم یوتوب برای راه اندازی یک سرویس تلویزیون اینترنتی به نام Unplugged حکایت دارند

به استناد گزارشی که توسط بلومبرگ منتشر شده، به نظر می رسد که گوگل قصد دارد تا به کمک چند سرویس کابلی تلویزیونی بزرگ بخش جدیدی در یوتوب تحت عنوان Unplugged راه اندازی کند. یوتوب برای این منظور، در معماری داخلی سرویس خود تغییر و تحولاتی اساسی انجام داده و قصد دارد از Unplugged تا پایان سال جاری پرده برداری کند.

شبکه های تلویزیونی کابلی مشهور و بزرگی همچون Comcast، NBCUniversal، CBS و فاکس قرن بیست و یکم احتمالا شرکای یوتوب در تأمین محتوای سرویس Unplugged باشند. البته به نظر می رسد که گوگل هنوز در مرحله مذاکره با این سرویس ها به سر برده و قراردادی میان طرفین امضا نشده است.

مطلب پیشنهادی:انتشار لیست پردرآمدترین یوتیوبرهای 2021: درآمد 28 میلیون دلاری یک دختر 7 ساله انتشار لیست پردرآمدترین یوتیوبرهای 2021: درآمد 28 میلیون دلاری یک دختر 7 ساله

گفتنی است که Unplugged مثل دیگر شبکه های تلویزیونی کابلی، سرویسی پولی خواهد بود و محتوای زنده تلویزیونی را به یوتوب می آورد. همچنین گفته شده که باندل های ویژه ای نیز برای ارائه به کاربران در نظر گرفته خواهد شد که البته گوگل هنوز از چگونگی ارائه آنها به کاربر سخنی به میان نیاورده. احتمال دارد که باندل های محتوای Unplugged مشابه محتوایی باشند که هم اکنون در سرویس تلویزیون اینترنتی Sling TV ارائه می شود.

راه اندازی این سرویس، ضامن موفقیت بزرگی برای یوتوب خواهد بود، چرا که در حال حاضر شبکه های تلویزیونی اینترنتی روزهای خوشی را سپری کرده و روز به روز به استقبال مردم از آنها اضافه می شود.

در انتها ذکر این نکته خالی از لطف نیست که اپل هم برای آوردن چنین قابلیتی به Apple TV، تلاش هایی انجام داده که تا به حال ثمری نداشته و به نظر می رسد که تا حالا پروژه را به طور کامل منتفی کرده باشد.

مطلب پیشنهادی:یوتیوب آمار دیسلایک ویدیوها را دیگر به صورت عمومی نمایش نمی‌دهد یوتیوب آمار دیسلایک ویدیوها را دیگر به صورت عمومی نمایش نمی‌دهد
نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato