ایسوس دعوتنامه ها را ارسال کرد؛ ۱۰ خرداد منتظر معرفی ZenFone 3 باشید

ایسوس دعوتنامه ها را ارسال کرد؛ ۱۰ خرداد منتظر معرفی ZenFone 3 باشید

بر کسی پوشیده نیست که ایسوس، علاقه زیادی به معرفی ابزارهای جدید خود در رویداد «کامپیوتکس» دارد. این رویداد از ۳۱ مه الی ۴ ژوئن در تایوان برگزار می شود و در این چند روز، ایسوس احتمالا لشکری از محصولات سری Zen را برای بازدید کنندگان به نمایش خواهد گذاشت.

اما یک روز قبل تر، در تاریخ ۳۰ مه - ۱۰ خرداد، این شرکت تصمیم به برگزاری یک کنفرانس خبری دارد که در آن قرار است از محصولات جدیدی پرده برداشته شود.

در حال حاضر انتظار می رود که برند یاد شده، از خانواده «ZenFone 3» رونمایی به عمل آورد و بعید نیست چندین موبایل مختلف از این خانواده را با قابلیت های مختلف در سبد کالای سازنده ی تایوانی مشاهده کنیم.

در این میان شاید شاهد رونمایی از چند تبلت ZenPad در کنار لپ تاپ های سری ZenBook باشیم. شاید هم شرکت ایسوس بخواهد ساعت هوشمند جدیدی تحت عنوان ZenWatch معرفی کند. از سوی دیگر، از آن جایی که اکنون همه شرکت های بزرگ فعال در حوزه تکنولوژی در حال توسعه یا رونمایی از هدست های واقعیت مجازی هستند، شاید با یک ZenVR نیز رو به رو شویم.

در بخش پایین دعوتنامه، در کنار نام ایسوس می توان نام شرکت اینتل را هم دید و بر همین اساس، به سادگی می توان حدس زد که در تاریخ یاد شده، بیشتر این ابزارها با استفاده از پردازنده های توسعه یافته به دست اینتل نیروی خود را به دست می آورند.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato