ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

در پاسخ به سؤال دیجیاتو تأیید شد؛ امکان ارسال کالا به ایران از سوی فروشگاه آمازون

همانگونه که پیشتر به اطلاعتان رساندیم، مدتی است نام ایران به فهرست کشورهایی که امکان ارسال کالا از آمازون به آنها وجود دارد اضافه شده است. دیجیاتو بنا بر رسالت خود برای شفاف سازی هرچه ...

پیام ادیب
نوشته شده توسط پیام ادیب | ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۵:۲۹

همانگونه که پیشتر به اطلاعتان رساندیم، مدتی است نام ایران به فهرست کشورهایی که امکان ارسال کالا از آمازون به آنها وجود دارد اضافه شده است. دیجیاتو بنا بر رسالت خود برای شفاف سازی هرچه بیشتر موضوع، طی مکاتباتی که با مسئولان آمازون داشت صحت و سقم ماجرا و میزان عملیاتی بودن آن را جویا شد. واکنش تیم امور مشتریان آمازون به ایمیل دیجیاتو به این شرح بود:

cs reply watermark

ترجمه ی فارسی بخشی از پاسخ مسئول پاسخگویی امور مشتریان آمازون به این شرح است:

«سلام،

از علاقه ای که برای داد و ستد با آمازون نشان داده اید ممنونیم. من نگرانی شما را کاملاً درک می کنم. در این مورد، موضوع را بررسی کرده ام و تأیید می کنم که ما ارسال جنس به ایران را آغاز کرده ایم. با این وجود، باز هم به نوع جنس مورد نظر بستگی دارد. ما نمی توانیم برخی از اقلام موجود روی وبسایتمان را بنا به محدودیت های ارسال کالا به کشور مقصد، به آن سوی آبها ارسال کنیم».

در ادامه نیز درخواست شده بود برای حل و فصل هرچه بیشتر ابهامات به صورت تلفنی یا از طریق چت موضوع بررسی شود. این پاسخ در حالی بود که هنوز اگر با ساخت اکانت آمازون و طی مراحل خرید، سعی کنید خرید خود را روی وبسایت آن نهایی کنید، با پیغامی مبنی بر امکانپذیر نبودن این درخواست مواجه می شوید. پیگیری های بیشتر دیجیاتو از طریق چت نشان داد تلاش هایی برای امکانپذیر شدن این روند صورت گرفته و این اتفاق در آینده ی نزدیک عملی خواهد شد، اما هنوز به مرحله ی اجرایی نرسیده است. ظاهراً نشانه های مثبتی که تا اینجا شاهد آن بوده ایم خبر از پیشرفت هایی می دهد که ممکن است به زودی راه را برای خرید و ارسال کالا از آمازون به ایران باز خواهند کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (29 مورد)
  • پدرام
    پدرام | ۲۶ تیر ۱۳۹۶

    Unable to process this order
    Due to export controls and economic sanctions laws and regulations, we are unable to process transactions from your current location.

نمایش سایر نظرات و دیدگاه‌ها
مطالب پیشنهادی