اپل و تاسیس دفتری در هند با هدف بهبود روند توسعه اپلیکیشن Maps

اپل و تاسیس دفتری در هند با هدف بهبود روند توسعه اپلیکیشن Maps

کمپانی اپل به تازگی اعلام کرده که دفتری ۲۵ میلیون دلاری در شهر حیدرآباد هند تاسیس نموده تا سرعت توسعه اپلیکیشن Maps خود را افزایش داده و آن را بهبود بخشد. اهالی کوپرتینو در کنفرانس خبری اخیر خود مدعی شده اند که این دفتر جدید، برای ۴ هزار نفر اشتغال زایی خواهد کرد.

اپل از زمانی که Maps را در سال ۲۰۱۲ برای سیستم عامل iOS عرضه کرد، با مشکلات زیادی در قبال این اپلیکیشن مواجه بوده است وتا پیش از آن، دارندگان موبایل های آیفون به صورت پیش فرض از اپ گوگل مپس استفاده می کردند. سال گذشته اپل گفت که اپلیکیشن Maps این کمپانی، با ۵ میلیارد درخواست در هر هفته مواجه است و تا ۳.۵ برابر بیشتر از «اپلیکیشن مپس پرکاربرد بعدی» مورد استفاده قرار می گیرد. با این همه، اپل مپس کماکان قابلیت هایی به مراتب کمتر از گوگل مپس داشته و البته نقشه تمام نقاط جهان را در خود جای نمی دهد.

تیم کوک، مدیرعامل اپل می گوید: «اپل روی ساخت بهترین محصولات و سرویس ها در جهان متمرکز است و ما از تاسیس این دفتر جدید در حیدرآباد با هدف توسعه Maps بسیار هیجان زده ایم. اشخاص بسیار با استعدادی در این محل حضور دارند و ما به دنبال گسترش ارتباطات خود و نیز همکاری با دیگر شرکا و دانشگاه ها هستیم.»

بنابر گزارش ها، تیم کوک طی این هفته در تلاش است تا با سفر به چین و هند، گستره فعالیت های خود را افزایش داده و حمایت شرکایی جدید را جذب کند. ارزش سهام اپل اخیرا با به کمترین میزان از سال ۲۰۱۴ رسیده و روند افزایش درآمد آن نیز پس ۱۳ سال موقف شد. به همین دلیل، همکاری هرچه بیشتر با کشورهای هند و چین، اهمیت بسیار زیادی برای کوک و دیگر اهالی کوپرتینو دارد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato