قابلیت های جدید برای کورتانا در بیلد جدید ویندوز 10

قابلیت های جدید برای کورتانا در بیلد جدید ویندوز 10

جدیدترین بیلد ویندوز ۱۰ با شماره ۱۴۳۵۲ حاوی قابلیت ها و امکانات تازه ای برای تست کنندگان بتاست. در این نسخه، توانمندی های موسیقیایی کورتانا از پخش موزیک های ذخیره شده درون لایبرری شما با استفاده از فرامین صوتی فراتر خواهند رفت و کاربران آن قادر خواهند بود درست مانند دیگر دستیارهای صوتی نظیر الکسای آمازون برای آن تامیر تنظیم کنند.

هاب Windows Ink نیز قرار است که از قابلیت های کورتانا بهره مند گردد چراکه در بیلد جدید شما می توانید مستقیما از داخل یادداشت های خود برای آن ریماندر ایجاد نمایید و همچنین با نوشتن شماره تلفن، URL یا حتی آدرس ایمیل مورد نظرتان، اپلیکیشن مربوط به آن را مستقیما از داخل یک نوت یا یادداشت باز کنید.

file-explore-new-v-old

دیگر تغییرات اعمال شده در Ink عبارتند از قطب نمایی در قسمت خط کش آن و همچنین پاره ای اصلاحات کوچک تر نظیر روشن بودن وضعیت تاچ به صورت پیشفرض برای دستگاه های دارای نمایشگر تاچ که از قلم بهره نمی برند.

از طرفی حالا Windows Game Bar از بازی های بیشتری نظیر League of Legends، World of Warcraft و DOTA 2 به صورت تمام صفحه پشتیبانی می کند و آیکون فایل اکسپلورر نیز ظاهری کاملا متفاوت از قبل پیدا کرده.

تست کنندگان بتا همچنین می توانند با مراجعه به هاب فیدبک، اطلاع پیدا کنند که آیا مایکروسافت به بازخوردهای آنها پاسخ داده یا خیر. کلیه تغییرات بیلد جدید در وبسایت مربوطه آمده است و اگر در گروه Fast Ring هستید می توانید هم اکنون آن را دریافت نمایید.

ویجیاتو
نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato