برخی مدل های سری Xperia Z هفته آینده یک به روز رسانی جدید از اندروید مارشملو را دریافت می کنند

برخی مدل های سری Xperia Z هفته آینده یک به روز رسانی جدید از اندروید مارشملو را دریافت می کنند

هرچند سونی یکی از قدیمی و خوشنام ترین غول های حوزه ی فناوری به حساب می آید، اما این شرکت در دنیای موبایل چندان موفق نبوده و به دلیل عدم فروش تلفن های هوشمند سری اکسپریا ضررهای مالی مختلفی را تجربه کرده است، تا جایی که اخیراً شاهد بودیم توسعه ی این خانواده از محصولات متوقف و سری «اکسپریا اکس» را با آن جایگزین کرد. با این وجود اما شرکت ژاپنی قصد دارد با ارائه ی یک بروزرسانی جدید به کاربران اطمینان دهد که محصولات سری Z را نیز فراموش نکرده است.

این بروزرسانی که البته فعلاً در وضعیت بتا قرار دارد، قرار است هفته ی آینده با بیلد نامبر ۲۳.۵.A.1.203 برای Xperia Z2 (D6503), Xperia Z3 (D6603) و Xperia Z3 Compact (D5803) عرضه شود و حدود ۴۰۰ مورد از مشکلات اندروید مارشملو را برای این محصولات رفع کرده و قابلیت های جدیدی برای آنها به ارمغان آورد.

از جمله تغییرات در نسخه ی تازه می توان به امکان انتقال تمام اپلیکیشن ها به کارت حافظه اشاره کرد که به نظر می رسد مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گیرد. از مشکلات رفع شده در این نسخه هم می توانیم به رفع ایراد نمایش دادن unknown call یا private number به جای شماره های ثبت شده در حافظه ی دستگاه و رفع باگ کرش کردن اپلیکیشن تقویم اشاره نماییم.

هرچند معرفی تلفن های هوشمند Xperia Z2، Z3 و Z3 Compact در سال ۲۰۱۴ انجام گرفته، اما جالب است که سونی این محصولات را گزینه ی مناسبی برای آزمایش تازه ترین نسخه از اندروید به حساب آورده و هفته ی آینده بروزرسانی جدید مارشلو را برای آنها عرضه خواهد کرد. در نهایت لازم است اشاره کنیم که برای دریافت این بروزرسانی باید از کاربران beta program سونی باشید، در غیر این صورت فعلاً نرم افزار جدید را دریافت نخواهید کرد.

نظرات ۱۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato