یک نسخه از وان پلاس 3 با 6 گیگابایت حافظه ی رم در سایت TENAA مشاهده شد

یک نسخه از وان پلاس 3 با 6 گیگابایت حافظه ی رم در سایت TENAA مشاهده شد

اگر شایعات مربوط به اینکه وان پلاس ۳ به ۶ گیگابایت مجهز خواهد بود را شنیده و به وجود آمده بودید، احتمالاً مشاهده ی رم ۴ گیگابایتی بین مشخصات منتشر شده از این تلفن هوشمند روی وبسایت سازمان مخابراتی چین برای شما چندان دلچسب نبوده است. اما خبر خوش اینکه حالا سایت TENAA اطلاعات محصول را بروزرسانی کرده و بر اساس آن می توان با قطعیت گفت که این محصول در یک نسخه با ۶ گیگابایت حافظه ی رم نیز عرضه خوهد شد.

OP3Specs

البته مشخص نیست که تفاوت این دو نسخه تنها به میزان رم باز می گردد یا تولید کننده ی چینی هم به سبک اخیراً مرسوم شده تصمیم گرفته نسخه ی مجهز به ۴ گیگابایت حافظه ی رم را با ۳۲ گیگابایت حافظه ی داخلی و نسخه ی ۶ گیگابایتی را با ۶۴ گیگابایت حافظه ی داخلی عرضه کند. توضیح اینکه روی وبسایت TENAA تنها به حافظه ی ۶۴ گیگابایتی اشاره شده، اما چندان منطقی به نظر نمی رسد که تنها تفاوت این دو نسخه به حافظه ی رم مربوط باشد.

در نهایت لازم است اشاره کنیم که با توجه به گذشت دوره ی یکساله از عرضه ی نسل پیشین و مشاهده ی گواهی های این تلفن هوشمند می توان گفت فاصله ی چندانی با رونمایی از سومین پرچمدار این تولید کننده ی جنجالی باقی نمانده و بر اساس شایعات انتظار می رود وان پلاس ۳ در تاریخ ۲۵ خرداد رونمایی شود.

 

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato