سامسونگ پنج استارتاپ جدید در داخل شرکت خود تاسیس کرد

سامسونگ پنج استارتاپ جدید در داخل شرکت خود تاسیس کرد

در سامسونگ مکانی وجود دارد به نام «Creative Lab» که کارمندان اجازه دارند پروژه های شخصی خود را در آن وارد کرده و تکنولوژی ها و ایده هایی که به نظر آنها آینده دار می رسد را در آن توسعه دهند. گاهی اوقات این ایده ها سر و صدایی هم می کنند و اگر به خاطر داشته باشید، در نمایشگاه CES سامسونگ از یک کمربند هوشمند پرده برداشت که می توانست تعداد قدم های کاربران را اندازه گرفته و به آنها بگوید که اضافه بر نیاز خود غذا خورده اند یا خیر.

در کنار کمربند هوشمندی که سامسونگ در CES معرفی کرده بود، یکی دیگر از محصولات بخش Creative Lab از شرکت کره ای، Idea Printer نام داشت که می شد با آن مطالب بسیار کوتاهی را پرینت گرفت.

حال سامسونگ خبر می دهد که برخی از کارمندانش دوباره با ایده هایی عالی به سراغش آمده اند و کره ای ها نیز تصمیم گرفته اند تا درون شرکت خود، پنج استارتاپ تشکیل داده و از آنها حمایت کنند.

بر همین اساس، ۱۸ کارمند سامسونگ الکترونیکس قرار است پنج استارتاپ جدیدی که تشکیل شده را هدایت کنند تا در نهایت پنج محصول جدید توسعه پیدا کند.

حال خبر می رسد که استارتاپ های تازه تاسیس شده در سامسونگ، به شکل مستقل وظیفه هدایت و رشد محصول خود را بر عهده خواهند داشت. حتی بازاریابی نیز از سوی خود استارتاپ ها صورت پذیرفته و قرار است بتوانیم در نیمه دوم سال جاری میلادی شاهد حاصل تلاش آنها در قالب پنج محصول تازه باشیم.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato