همه چیز درباره آیفون 13
قیمت اکس باکس وان با کاهشی 50 دلاری، به 300 دلار رسید

قیمت اکس باکس وان با کاهشی 50 دلاری، به 300 دلار رسید

با نزدیک شدن به برگزاری نمایشگاه E3 2016، کمپانی مایکروسافت به تازگی اعلام کرده که قیمت کنسول نسل هشتمی اکس باکس وان با کاهشی ۵۰ دلاری مواجه شده و از این پس برای خرید ورژن ۵۰۰ گیگابایتی این کنسول، تنها نیازمند پرداخت ۲۹۹ دلار خواهید بود. مضاف بر این، نسخه ۱ ترابایتی اکس باکس وان نیز حالا تنها ۳۱۹ دلار قیمت دارد.

این کاهش قیمت، صرفا به نسخه معمولی اکس باکس وان محدود نیست و باندل های آن هم از این پس با قیمتی ارزان تر از سابق عرضه خواهند شد. برای مثال، قیمت باندل The Division که یک نسخه از بازی و کنسول ۱ ترابایتی اکس باکس وان را در خود جای می دهد، از ۳۹۹ دلار به ۳۴۹ دلار کاهش یافته است.

ضمنا باندل بازی انحصاری Quantum Break حالا بیش از هر زمان دیگری ارزش یافته و با پرداخت ۲۹۹ دلار، می توانید به یک کپی از آخرین شاهکاری استودیوی Remedy و یک اکس باکس سفید رنگ دست یابید. البته هنوز مایکروسافت به صورت رسمی تایید نکرده که این کاهش قیمت موقتی است یا همیشگی، اما بعید است که ردموندی ها بار دیگر قیمت اکس باکس وان را افزایش دهند.

در فصل پاییز گذشته بود که کمپانی سونی، خبر از کاهش قیمت کنسول پلی استیشن ۴ و عرضه آن با قیمت ۳۰۰ دلار داد. مایکروسافت اگرچه بیش از ۸ ماه در کاهش قیمت کنسول نسل هشتمی اش نسبت به سونی تاخیر داشته اما مسلما عرضه اکس باکس وان با چنین قیمتی، می تواند در رقابت با ژاپنی ها به یاری ساکنین ردموند بیاید و شاید این موضوع سبب گردد تا بالاخره اندکی از اختلاف فروش ۲۰ میلیون واحدی دو کنسول کاسته شود.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato