کمپانی یوبیسافت تیزری برای بازی Watch_Dogs 2 منتشر کرد؛ رونمایی کامل به فردا موکول شد [تماشا کنید]

کمپانی یوبیسافت تیزری برای بازی Watch_Dogs 2 منتشر کرد؛ رونمایی کامل به فردا موکول شد [تماشا کنید]

در حالی که کمتر از دو هفته تا برگزاری نمایشگاه E3 2016 مانده، کمپانی یوبیسافت به تازگی تیزری از بازی Watch_Dogs 2 منتشر نموده و اعلام کرده که برای رونمایی رسمی و کامل از آن باید تا فردا صبر کرد. رونمایی کامل از Watch_Dogs 2 قرار است روز آینده (۱۹ خرداد) ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران به عمل آید.

نسخه دوم Watch_Dogs 2 قرار است دنباله ای مستقیم بر نسخه پیشین باشد هرچند که ظاهرا شخصیت اصلی آن عوض شده و بازی این بار به جای شهر شیکاگو، در شهر سان فرانسیسکو جریان خواهد داشت. یوبیسافت گفته که Watch_Dogs 2 در تاریخی پیش از مارس ۲۰۱۷ به دست مشتریان خواهد رسید و به نظر می رسد که بازی مورد اشاره قرار است جای خالی Assassin's Creed را در سال جاری میلادی پر کند.

نسخه اول سری بازی Watch_Dogs چندان در جلب توجه منتقدین موفق نبود و بسیاری به مشکلات فنی آن خرده گرفتند اما در هر صورت، ناشر فرانسوی سعی داشت تا میزان علاقه مردم به این IP جدید را بسنجد و به نظر می رسد که از فروش ۴ میلیون واحدی در هفته اول و فروش ۸ میلیون واحدی آن تا جولای ۲۰۱۴، رضایت کافی داشته باشد.

اگرچه مشخص نیست که یوبیسافت دقیقا چه محتویاتی را در رویداد فردا به نمایش در خواهد آورد اما انتظار می رود که شاهد نمایشی از گیم پلی Watch_Dogs 2 طی کنفرانس این ناشر فرانسوی در نمایشگاه E3 2016 باشیم. تیزر منتشر شده در پایین قابل مشاهده است.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato