تصویرسازی از آیفون 7 و 7 «پرو» برپایه شایعات منتشر شده قبلی

تصویرسازی از آیفون 7 و 7 «پرو» برپایه شایعات منتشر شده قبلی

وقتی مینگ چی کو تحلیلگر شرکت KGI Securities اعلام کرد که آیفون ۷ همراه با برخی مشخصات و قابلیت های فوق العاده ارائه خواهد شد، مشخص گردید تصوراتی که پیشتر در ذهن خیلی ها شکل گرفته حقیقت دارند: یعنی اپل در نظر دارد عمده تمرکزش را روی آیفون سال ۲۰۱۷ قرار دهد زیرا این دستگاه در سال آتی دهمین سالگرد عرضه اش را جشن خواهد گرفت.

البته اضافه نماییم تغییراتی که قرار است در این دستگاه اعمال شوند انقلابی نخواهند بود، اما انتظار می رود به لطف اصلاحاتی نظیر حذف جک هدفون، از ضخامت کلی بدنه کاسته شود. به علاوه، پیش بینی شده که آیفون جدید باتری قدرتمندتری را در دل خود جای داده باشد و تغییرات دیگری نیز در آن اعمال شود.

همچنین افزوده شدن دوربین ثانویه به پنل پشتی آیفون ۷ و ۷ پلاس قطعا به قابلیت های این قطعه که در زمره پرکاربرد ترین امکانات آیفون قرار دارد، اضافه می کند.

مارتین هاجیک طراح گرافیکی است که براساس همین شایعات مدل هایی مفهومی از آیفون جدید را ارائه نموده (که یکی از آنها نمایشگری لبه به لبه دارد و پیشتر در خبرها در باره آن گفته شده). این فرد در واقع با استفاده از طرح های شماتیک لو رفته و خصوصیاتی که در قالب شایعه برای آیفون های معرفی نشده مطرح می گردد، مدل هایی سه بعدی از این گجت می سازد و به همین خاطر شهرت زیادی دارد.

حالا این هنرمند مدل های تازه ای را برای آیفون ۷ ترسیم کرده و در کنار آن طرح هایی را هم برای یک مدل دیگر به نام آیفون ۷ پرو و البته چند قاب ارائه نموده که در ادامه توجه شما را به آنها جلب می کنیم.

Mockups-of-the-Apple-iPhone-7-and-Apple-iPhone-7-Pro-by-Martin-Hajek (1) Mockups-of-the-Apple-iPhone-7-and-Apple-iPhone-7-Pro-by-Martin-Hajek (2) Mockups-of-the-Apple-iPhone-7-and-Apple-iPhone-7-Pro-by-Martin-Hajek (3) Mockups-of-the-Apple-iPhone-7-and-Apple-iPhone-7-Pro-by-Martin-Hajek (4) Mockups-of-the-Apple-iPhone-7-and-Apple-iPhone-7-Pro-by-Martin-Hajek (5) Mockups-of-the-Apple-iPhone-7-and-Apple-iPhone-7-Pro-by-Martin-Hajek (6) Mockups-of-the-Apple-iPhone-7-and-Apple-iPhone-7-Pro-by-Martin-Hajek (7) Mockups-of-the-Apple-iPhone-7-and-Apple-iPhone-7-Pro-by-Martin-Hajek (8) Mockups-of-the-Apple-iPhone-7-and-Apple-iPhone-7-Pro-by-Martin-Hajek (9) Mockups-of-the-Apple-iPhone-7-and-Apple-iPhone-7-Pro-by-Martin-Hajek

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato