احتمال رونمایی از قسمت بعدی God of War در E3 قوت گرفت؛ آیا شخصیت اصلی تغییر خواهد کرد؟

احتمال رونمایی از قسمت بعدی God of War در E3 قوت گرفت؛ آیا شخصیت اصلی تغییر خواهد کرد؟

کرش یا گاد آف وار؟ سوالی که خیلی از بازیکن این روزها از خود می پرسند و کنجکاوند بدانند کدام یک از این دو عنوان را در نمایشگاه E3 پیش رو شاهد خواهیم بود. چون سونی در طول سالیان گذشته بارها به فرنچایز های مورد بحث اشاره کرده است. اکنون شایعاتی به دست رسیده که نشان می دهد کف ترازو به سمت قسمت بعدی گاد آف وار سنگینی می کند.

براساس گفته شینوبی، اینسایدر معروف صنعت گیمینگ، گاد آف وار جدید بدون شک در کنفرانس امسال سونی حضور دارد. چون ساخت گاد آف وار ۴ از دو سال پیش تایید شده بود و کوری بارلوگ، کارگردان گاد آف وار ۳، هم اشارات گوناگونی به آن کرده، بنابراین می توانیم به حرف های این اینسایدر استثناد کنیم. از طرفی خود شینوبی هم با لیک هایی که چند روز گذشته داشته، نشان داده فرد قابل اعتمادی هست.

اما نکته خیلی مهم اینجاست چه کسی شخصیت اصلی خواهد بود؟ سوالی که شینوبی در ادامه صحبت های خود پرسید. اگر به خاطر داشته باشید، چند ماه پیش تصاویر هنری از قسمت بعدی گاد آف وار به بیرون درز پیدا کرد که نشان می داد این بار خدای جنگ به نبرد با خدایان اسکاندیناوی خواهد رفت. ولی نکته ای که بیش از همه چیز توجهات را به خود جلب نمود، ظاهر شخصیت اصلی بود.

بنابراین گمانه زنی هایی پیرامون حضور شخصیت جدیدتر در گاد آف وار ۴ به وجود آمد. چون سونی بازسازی قسمت سوم بازی را سال گذشته برای پلی استیشن ۴ به انتشار رساند، می توانیم امیدوار باشیم که داستان گاد آف وار ۴ ادامه دهنده آن بوده یا به نوعی با بازی ارتباط داده شود. اما با تمام این حرف ها، نظریه تغییر شخصیت اصلی همچنان خیلی داغ است.

تنها کاری که اکنون می توانیم بکنیم، چند روز صبر بیشتر و انتظار برای کنفرانس E3 امسال سونی هست؛ کنفرانسی که ساعت ۵.۳۰ صبح ۲۴ خرداد شروع می شود. اکنون که این شایعه را خواندید، بد نیست بدانید گزارشاتی منتشر شده که نشان می دهد امکان حضور عنوان جدید استودیو Sony Bend، خالق عنوان سایفون فیلتر، هم وجود دارد. بر اساس گفته شینوبی، این بازی یک اثر جهان باز با تمی آخرالزمانی بوده و سال ۲۰۱۷ انتشار می یابد.

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato