مدیرعامل جدید Nest می گوید کمپانی فروخته نخواهد شد

مدیرعامل جدید Nest می گوید کمپانی فروخته نخواهد شد

از زمانی که گوگل در سال ۲۰۱۴ کمپانی Nest را خریداری کرد، کوچک ترین اتفاقات پیرامون آن توجه بسیاری را به خود جلب می کرد. فروش ضعیف، کارکنان ناراضی و به طور کلی احساس ناخوشایندی که کمپانی القا می کند، سبب شده تا Nest یکی از موضوعات قابل بحث باشد.

هفته پیش، مدیرعامل پیشین شرکت، تونی فادل جایگاه خود را به Marwan Fawaz داد و خود به عنوان یکی از مشاورین آلفابت مشغول به کار شد. حالا مدیرعامل جدید راه بسیار سختی را در پیش دارد و باید کشتی ناآرامی را به ساحل امن برساند.

در اولین گفتگوها و صحبت ها، Fawaz به کارکنان خود اطمینان بخشید که قرار نیست شرکت شان فروخته شود و آلفابت نمی خواهد Nest را از خود جدا کند. در حالی که از سوی دیگر شایعات پشت سر هم به فروخته شدن Nest اشاره دارند.

در نامه ای که مدیرعامل جدید برای کارکنان خود فرستاده، به چندین مسئله کلی اشاره شده است. اول از همه اینکه آن ها قصد دارند بزرگ تر شده و محصولات خلاقانه تولید کنند و اینکه آیا تغییری در استراتژی ها صورت می گیرد یا خیر. Fawaz با قاطعیت می گوید که استراتژی شان برای پیشرفت مانند گذشته باقی مانده و تغییر مسیر نخواهند داد و در نتیجه فروخته نخواهند شد.

با این حال، از وعده تا عمل فاصله بسیار است و اگر عملکرد کمپانی در آینده قابل قبول نباشد، هر تصمیمی را می توان از سوی آلفابت محتمل دانست.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato