پتنت جدید اپل نمایشگری انعطاف پذیر برای استفاده در دستگاه های پوشیدنی را نمایش می دهد

پتنت جدید اپل نمایشگری انعطاف پذیر برای استفاده در دستگاه های پوشیدنی را نمایش می دهد

اپل به تازگی مستندات پتنتی را به تکمیل نموده که احتمالاً بتواند آینده ساعت های هوشمند این کمپانی ساکن کوپرتینو را به طور کلی دستخوش تغییر کند. این پتنت که «نمایشگر پوشیدنی» نام گرفته، نمایشگری خمیده و انعطاف پذیر را نمایش می دهد که می توان از آن به عنوان یک دستبند یا ساعتی که به دور دست می پیچد استفاده نمود.

این نمایشگر که ظاهراً از سیلیکون ساخته شده، تنها ۵۰ میکرومتر یا کمتر قطر دارد و تکنولوژی ایده آلی برای نسخه های بعدی اپل واچ به شمار می رود. باید خاطر نشان کرد که این پتنت برای اولین بار در سال ۲۰۱۴ به ثبت رسیده بوده و خالقان آن، Andreas Bibl و «سین هوآ هو» (Hsin-Hua Hu) نام دارند.

Andreas Bibl پیش از این سمت مدیر عاملی کمپانی LuxVue را برعهده داشته است که در سال ۲۰۱۴، به یکی از زیرمجموعه های اپل تبدیل شد. تخصص این کمپانی بیش از هرچیز روی تکنولوژی میکرو LED متمرکز است و در توضیحات پتنت نمایشگر انعطاف پذیر مورد اشاره نیز، به استفاده از LED اشاره شده.

زمان بندی اپل برای تکمیل مستندات مربوط به پتنت اخیر مسلماً نمی توانست بهتر از این باشد. شب گذشته بود که کمپانی لنوو هم طی کنفرانس Tech World، از نسخه آزمایشی یک اسمارت فون مچی و یک تبلت انعطاف پذیر رونمایی کرد.

Apple-files-patent-application-for-a-flexible-wearable-display Apple-files-patent-application-for-a-flexible-wearable-display2 Apple-files-patent-application-for-a-flexible-wearable-display1

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato