همه چیز درباره آیفون 13
بازگشت کوجیما؛ بازی Death Stranding معرفی شد

بازگشت کوجیما؛ بازی Death Stranding معرفی شد

سال گذشته میلادی بود که خبر جدایی هیدئو کوجیما از کمپانی ژاپنی کونامی به گوش رسید و متوجه شدیم وی دیگر در توسعه هیچ یک از عناوین مربوط به فرنچایز Metal Gear Solid نقشی نخواهد داشت. اندکی بعد، کوجیما خبر از همکاری مجدد با سونی داد و اعلام نمود اولین بازی استودیوی Kojima Production به صورت انحصاری روی پلی استیشن ۴ عرضه شده و مدتی بعد، دسترس پی سی گیمرها قرار خواهد گرفت.

کوجیما طی کنفرانس E3 سونی، به طرزی شکوهمندانه وارد صحنه شد و با گفتن جمله «من بازگشتم»، حضار را به وجد آورد. اندکی بعد با نمایش تیزری کوتاه، متوجه شدیم که بازی جدید وی، Death Stranding نام گرفته و نورمن ریداس، بازیگر شهیر سریال The Walking Dead، در نقش پروتاگونیست آن ظاهر خواهد شد.

حقیقت امر اینست که اگرچه شاهد نمایشی کوتاه از Death Stranding بودیم، اما هیچ اطلاعاتی از تیزر بازی نمی توان دریافت کرد و صرفاً لحظاتی در بهت و حیرت فرو رفتیم. ضمناً تاریخ عرضه بازی هم کماکان مشخص نشده اما احتمالاً در سال ۲۰۱۷، شاهد عرضه آن روی پلتفرم نسل هشتمی پلی استیشن ۴ خواهیم بود. پیشنهاد می کنیم تریلر زیبای Death Stranding را از طریق این لینک مشاهده نمایید.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato