ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رویداد E3
تکنولوژی

نمایشگاه بازی‌های ویدیویی E3 در سال 2022 برگزار نمی‌‌شود

انجمن نرم‌افزار سرگرمی (ESA) برگزارکننده نمایشگاه سرگرمی الکترونیکی یا همان E3 به صورت رسمی اعلام کرد که این رویداد در سال 2022 برگزار نخواهد شد. پیش از این قرار بود تا رویداد سال جاری به ...

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۱۲ فروردین ۱۴۰۱ | ۰۹:۰۳

انجمن نرم‌افزار سرگرمی (ESA) برگزارکننده نمایشگاه سرگرمی الکترونیکی یا همان E3 به صورت رسمی اعلام کرد که این رویداد در سال 2022 برگزار نخواهد شد. پیش از این قرار بود تا رویداد سال جاری به دلیل شیوع ویروس کرونا مانند دو سال گذشته فقط به صورت دیجیتالی برگزار شود.

ESA در بیانیه خود ضمن توضیح درباره عدم برگزاری رویداد بازی‌های ویدیویی، اعلام کرد که روی برگزاری آن در سال ۲۰۲۳ تمرکز خواهد کرد:

«E3 در سال 2023 با نمایشی احیا شده بازخواهد گشت که در آن از بازی‌های ویدیویی جدید و هیجان‌انگیز و نوآوری‌های صنعت تمجید خواهد شد. نمایشگاه 2023، جامعه، رسانه و صنعت را در قالبی کاملا جدید و تجربه‌ای تعاملی دوباره به دور یکدیگر جمع می‌کند.»

رویداد E3 به صورت غیرحضوری هم برگزار نمی‌شود

رویداد E3

«ویل پاورز» روابط عمومی کمپانی ریزر، تولید کننده تجهیزات جانبی مربوط به بازی از جمله افرادی بود که در توییت خود به کنسل شدن رویداد E3 اشاره کرد و توضیح داد که ایمیلی دریافت کرده که در آن به لغو شدن رویداد دیجیتال اشاره شده است. وب‌سایت IGN نیز ظاهرای چنین ایمیلی را دریافت کرده است.

رویداد بازی‌های ویدیویی E3 در ابتدا قرار بود تا در سال جاری به صورت حضوری برگزار شود، اما در ماه ژانویه گذشته اعلام شد که یک بار دیگر مانند سال گذشته، به دلیل ویروس کرونا و مسائل امنیتی، به صورت غیرحضوری شاهد آن خواهیم بود. با این حال، اکنون رویداد دیجیتال آن نیز به طور کامل لغو شده است.

با این حال، پس از انتشار خبر لغو رویداد E3، «جف کیلی» مجری و تهیه‌کننده مراسم The Game Awards اعلام کرد که جشنواره بازی تابستانی (Summer Game Fest) او در ژوئن سال جاری برگزار خواهد شد. بنابراین این رویداد می‌تواند جای خالی E3 را در سال جاری پر کند و باید دید ESA چه برنامه‌هایی برای نمایشگاه سرگرمی الکترونیکی در سال آینده دارد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی