نسل اول Moto 360 و LG G Watch نسخه ی دوم از اندروید Wear را دریافت نمی کنند [بروزرسانی شد]

نسل اول Moto 360 و LG G Watch نسخه ی دوم از اندروید Wear را دریافت نمی کنند [بروزرسانی شد]

موتورولا خبر می دهد که نسل اول از ساعت هوشمند «موتو ۳۶۰» که بازخورد بسیار مثبتی هم از سوی کاربران دریافت کرد، به نسخه دوم از Android Wear بروز رسانی نخواهد شد. گوگل چند هفته پیش در رویداد توسعه دهندگان خود از نسخه دوم این پلتتفرم برای ابزارهای پوشیدنی پرده برداشت.

امروز موتورولا اقدام به ارسال یک بروز رسانی امنیتی به نسل دوم ساعت های هوشمند موتو ۳۶۰ کرد و همین مسئله موجب شد تا کاربران در شبکه های اجتماعی از این برند در مورد بروز رسانی نسل اول ساعت مذکور سوال کنند. تیم پشتیبان موتورولا نیز خبر داده که قرار نیست نسل اول موتو ۳۶۰ بروز رسانی Android Wear 2.0 را دریافت کند.

نسل دوم از این پلتفرم نرم افزاری، رابط کاربری بهبود یافته در کنار عناصر طراحی متریال گوگل را به ارمغان می آورد. از سوی دیگر در این پلتفرم از اپلیکیشن های مستقل و دست خط کاربر نیز پشتیبانی می شود.

همانگونه که ذکر شد یکی از محبوب ترین ساعت های هوشمند اندرویدی، به این ویژگی ها دست پیدا نخواهد کرد. موتورولا البته خاطر نشان می کند که موتو ۳۶۰ همچنان آپدیت های ضروری را دریافت خواهد کرد.

بروزرسانی: به گفته ی حساب کاربری بخش پشتیبانی ال جی در توییتر، نسل اول LG G Watch نیز Android Wear 2.0 را دریافت نخواهد کرد، موضوعی که می توان نشانه ای از سنگین بودن نسخه ی تازه ی سیستم عامل پوشیدنی گوگل برای اجرا روی این ساعت های هوشمند مسن به حساب آورد.

ویجیاتو

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato