فروش 8 میلیون واحدی موبایل آنر 5X در سراسر جهان

فروش 8 میلیون واحدی موبایل آنر 5X در سراسر جهان

بعد از معرفی موبایل ۵A از سوی آنر که یکی از زیرمجموعه های هوآوی به شمار می رود، مدیرعامل این کمپانی، «ژائو مینگ» (Zhao Ming) اعلام نمود که فروش موبایل ۵X آنر [بررسی دیجیاتو] تا به امروز از مرز ۸ میلیون واحد در سراسر جهان عبور کرده است. موبایل ۵X آنر ماه اکتبر سال گذشته میلادی در کشور چین عرضه شد و ابتدای سال ۲۰۱۶، راه خود را به خاک ایالات متحده نیز باز کرد. آنر می گوید که انتظار دارد فروش ۵X بزودی به ۱۰ میلیون واحد برسد.

همانطور که احتمالاً از پیش می دانید، موبایل ۵X آنر در کانادا با نام Huawei GR5 شناخته می شود، بنابراین مشخص نیست که آیا فروش کشور کانادا نیز در این آمار ۸ میلیونی در نظر گرفته شده است یا خیر. هوآوی پیش از این گفته بود که ترجیح می دهد برند اصلی خود را به کانادا ببرد و بنابراین، ساب-برند آنر نام چندان شناخته شده ای در این کشور به حساب نمی آید.

در مقام مقایسه باید گفت که سامسونگ در ماه نخست عرضه موبایل پرچمدار گلکسی اس ۷، نزدیک به ۱۰ میلیون واحد از این اسمارت فون را به بازار تزریق کرد. با توجه به این، مطمئناً فروش ۸ میلیون واحدی در عرض کمتر از ۶ ماه دستاوردی بزرگ برای موبایل ۵X آنر به حساب می آید.

این اسمارت فون اقتصادی، بدنه ای فلزی داشته و با مشخصاتی نظیر اسکنر اثر انگشت و نمایشگر ۵.۵ اینچی با رزولوشن Full HD، تنها ۱۹۹ الی ۲۴۹ دلار قیمت گذاری شده است. اما در صورتی که از پس هزینه های ۵X بر نمی آیید، هوآوی اخیراً موبایل ۵A را نیز معرفی کرده که قیمتی ارزان تر از اسمارت فون های ۵X و ۴A آنر دارد.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato