اپلیکیشن اپل مپس در iOS 10 می تواند محل پارک خودرویتان را روی نقشه نشان دهد

اپلیکیشن اپل مپس در iOS 10 می تواند محل پارک خودرویتان را روی نقشه نشان دهد

از سال ۲۰۱۴ تاکنون، کاربران آیفون و آیپد در اپل مپس علامتی مخصوص پارک خودرو را مشاهده می کردند، اما تا حالا در عمل قادر به استفاده از آن نبوده اند. این در حالیست که گوگل مدت هاست از طریق کارت های دستیار صوتی Google Now می تواند آخرین نقطه ای که با خودرو در آن توقف داشته اید را به شما یادآوری کند.

اما به نظر می رسد که اوضاع دیگر در iOS 10 به روال سابق نخواهد بود. اپل در اپل مپس iOS 10، بالاخره قابلیت یافتن محل پارک ماشین روی نقشه را در اختیار کاربرانش قرار داده که این کار به صورت خودکار و از طریق قرار دادن یک علامت آبی رنگ در نقشه انجام خواهد گرفت.

Apple Maps 1

این قابلیت برای افراد فراموشکار بسیار کاربردی خواهد بود. به عنوان مثال اگر به مرکز خریدی رفته و خودرویتان را در پارکینگ عمومی آن پارک کرده باشید، هنگام برگشت از خرید دیگر لازم نیست که در میان خیل عظیم خودروهای پارک شده به دنبال نشانه ای برای یافتن خودروی تان بگردید. کافیست موبایل را از جیب درآورده و با چک کردن اپل مپس در کسری از ثانیه محل پارک تان را پیدا کنید.

مضاف بر این، اپل مپس به روز شده بسته بودن جاده ها و بزرگراه ها را نیز به شما گزارش می دهد تا بتوانید نسبت به گذشته تجربه بهتری و آسان تری از مسیریابی با آیفون یا آیپد خود داشته باشید.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato