توضیح شیائومی در مورد ضدآب نبودن موبایل هایش

توضیح شیائومی در مورد ضدآب نبودن موبایل هایش

در حال حاضر موبایل های پرچمدار اندکی وجود دارند که می توان روی مقاومت آنها در برابر آب حساب باز کرد. در حالی که سامسونگ در گلکسی اس ۵ و گلکسی اس ۷ این ویژگی را در اختیار کاربران قرار داد، سونی کم کم از آن دور می شود و در دو موبایل از خانواده اکس، این ویژگی را جای نداده است.

اچ تی سی و موتورولا هم تولید نمونه موبایل های مجهز به این ویژگی را کاهش داده اند. اما شرکتی که تا کنون اقدام به توسعه محصولی ضدآب نکرده است، شیائومی نام دارد. آقای «لین جان» (Lin Jun) به تازگی توضیح کوتاهی در مورد همین مسئله ارائه داده و علت تولید نشدن چنین دستگاهی از سوی شیائومی را بیان کرده است.

وی خبر می دهد که علیرغم درخواست کاربران، به دو علت این کار را انجام نخواهد داد. اول اینکه موبایل های مقاوم در برابر آب، بسیار حساس هستند و در برابر هرگونه آسیب دیدگی، این ویژگی خود را از دست می دهند. این قابلیت با کوچک ترین ضربه به تلفن همراه از بین می رود.

مدیر عامل شرکت چینی، قیمت را به عنوان عامل دوم مطرح کرده است. وی می گوید که با اتخاذ چنین تصمیمی، هزینه تمام شده موبایل شیائومی ۲۰ الی ۳۰ درصد افزایش خواهد یافت و این چندان با سیاست های کنونی شرکت برای ارائه موبایل هایی ارزان هماهنگی ندارد. وی البته خبر می دهد در صورتی که کاربران مایل به پرداخت مبلغ ۲۰ الی ۳۰ درصد بالاتر باشند، شیائومی یک تلفن هوشمند مقاوم در برابر آب نیز توسعه خواهد داد.

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato